Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

çok fazla setup falan filan vardırda yok monk için malesef öyle
farm için ally gereksiz kalıyor baya arcane enc desecrate tek vurur zaten sürekli onu summonlamaya uğraşmakta yersiz.
monkta kullanışsız çok fazla spell var malesef
patchle 1spirit/sec olayı gelecekte spirit costu yüksek dmg outputu olmayan spell dolu.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Abi ghomda ölmesinin sebebi dps değil ki ama gaz bulutunda adamın hp eriyor.Loh falan kurtarmıyor buildi mi değiştirsin passiveler mi resistler zaten 1300-1400 arası.

Barbarda mesela overpower skill i sayesinde ghom geçiliyor yok mu monk un da öyle birşeyi ?

şu video yarar belki işinize

http://www.youtube.com/watch?v=JFqXAMhNZgg
Sosyal ağlarda paylaş

söyle bi shield takıyordu partyde elemanın biri soketi vardı bu kadar ressit yoktu sanırım dex max rollenmişti

onun dışında off hand damageı çok etkilemiyor 1200~100dex main hand silahını off handle compare edince -7800 dps geliyor

şu an kullandıgım off handde soldaki spear.

Sosyal ağlarda paylaş

ya bende şimdi

1. Spear- 850 dps - soket- LOH 800
2. Spear 750 dps 45 crit - soket - loh 500

2 tane silah var. bunlarla dual yapsam olur mu merak ediyorum monkumu daha lvl 60 yapamadığım için deneyemiyorum. diyorum ki 2. spearı satayım, üzerine iyi para ekleyim güzel bir fist weapon ve kalkan alayım. ilk silahı ellemek istemiyorum çünkü barbarımda duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

45k dps var AR 750 ama act3te maymun ediyorlar ne alaka %35 crit %305 crit dmg var yani packleri kesiyorum ama saçma sapan moblar öküz gibi vuruyor birde acilen bu fire arcane bişe yapmaları lazım bu ne ya az uyusan ölüyorsun act3 de birde act3 deki 2 hd axe lı ıskeletlerın allah belasını versin one shot yiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

45k dps var AR 750 ama act3te maymun ediyorlar ne alaka %35 crit %305 crit dmg var yani packleri kesiyorum ama saçma sapan moblar öküz gibi vuruyor birde acilen bu fire arcane bişe yapmaları lazım bu ne ya az uyusan ölüyorsun act3 de birde act3 deki 2 hd axe lı ıskeletlerın allah belasını versin one shot yiyorsun

statların iyi aslında.benim crit cok dusuk sana göre. %25 crit %430 crit damage 805 ar var. unbuffed 46k benim de dps.o 2h axe'li amcalara blind atıp öldürmek lazım 2 3 tanesi aynı anda vurursa yalan oluyorsun dedigin gibi.arcane ve desecrator vortex varsa sıkıntı.yoksa hiç zorlamaması lazım. ha ama molten dersen orda işler sıkıntıya baglıyor. deadly reach kullansak faceroll olur molten.wotf thunderclap kullanınca yanına ışınlanıyoruz molten damage'ı telef ediyor zaten. tek diyebileceğim arcane falan cok sıkıntı ise büyük alanlara çek orda kes döne dolaşa :<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...