Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adam akilliya en yakin haber kaynaklari ?

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Turk medyasi pek takip edilebilir degil, orasi muhakkak lakin yine de "bence en tarafsizi su/sunlar" diyeceginiz gazete/site/tv nedir acep ?

Memlekette neler oluyor diye bakayim diyorum, kotu haberlerle birlikte bir de medyanin denyoluguna denk gelince iyice cileden cikiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
https://news.google.com/

Buraya bakıyorum ben. Aynı haberleri farklı kaynaklardan derleyerek güzel ce sunuyor. İyi. Haberin üzerine gelip ilgili makaleleri gör diyeceksin, bir de ayarlardan kendine göre özelleştireceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan piyasada hiç yok, magazin hepsi.
Bir örnek vermek gerekirse, 3 nisanda "29nisan'da Gebze-Pendik arası banliyö trenleri kapatılsın" diye bir karar alınıyor. Metropol denen bir şehirde binlerce insanı etkileyecek mağdur edicek bir karar. Ama hala haber siteleri hülya avşarın kızının peşinde
Sosyal ağlarda paylaş

hurriyet, millyet akıllara zarar cımbızla ayıklamak gerekiyor magazinlerin arasından

Haber sitelerinin anasayfalarında magazin haberlerine denetim getirilmesi lazım ya. hurriyet.com/magazin altında toplasınlar herşeyi. Kim kimle aşk yaşamış, kim üstsüz güneşlenmiş oradan takip etsin meraklıları
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

mahmud_mahmudov said:

oda.tv . Televizyondan ve davalardan bomba yapım teknikleriyle ilgili bilgi veren bi site gibi görünebilir ama hükümet yalakası medyadan uzaklaşmak için iyi bir yer.

oda.tv ve tarafsızlık? bildiğin ulusalcı, ergenekoncu kanalı.

Ergenekoncu nedir yav, tayyip rp sinden cikmis laflara gel.
Ergenler de hemen kapiyor boyle seyleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...