Jump to content
Paticik Patreon - Birlikte Siteyi Açık Tutalım ×
Paticik Forumları

oyuna kayıt


orionn

Öne çıkan mesajlar

*!Tahtaya yazar*
Burası "Yeni" Gelenler Bölümü, burada "yeni" üyelere "ilk" hataları nedeniyle agresif mesajlar atmamalıyım, Burası "Yeni" Gelenler Bölümü, burada "yeni" üyelere "ilk" hataları nedeniyle agresif mesajlar atmamalıyım, Burası "Yeni" Gelenler Bölümü, burada "yeni" üyelere "ilk" hataları nedeniyle agresif mesajlar atmamalıyım, Burası "Yeni" Gelenler Bölümü, burada "yeni" üyelere "ilk" hataları nedeniyle agresif mesajlar atmamalıyım....

[Bu mesaj Nefr tarafından 22 May 2003 17:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

  • Genel Yönetici
Hoşgeldin Orionn.

Kusura bakma, arkadaşlar biraz gerginler bu ara, bazen buranın yeni gelenler bölümü olduğunu unutup, ancak senelerdir mesaj atan bir insana verilmesi uygun olabilecek tepkileri verebiliyorlar.

Burası senin de farkettiğin gibi ağırlıklı olarak MMORPG oyuncularına yardımcı olmayı amaçlayan bir yer. OSI konusundaki sorularını da ilgili bölümde sorarsan detaylı olarak yardım edecektir oradaki arkadaşlar, burası bir selamlaşma ve tanışma bölümü.

Ben sana bütün bölümlerin linklerini vereyim, sen beğendiklerine göz atarsın, OSI bölümnde de aradığını bulacağına eminim.

Bu forumlarda aklına gelebilecek hemen hemen herşey hakkında konuşabilir, tartişabilir, copy/paste yapabilir, bilgi alabilirsin; ama öncelikle Forum Kurallarını ve FAQ'i okumanı öneririm.

Paticik Ana Sayfasından UO, WoW, AO, DC, DAoC, EVE, NwN, SWG ve Shadowbane ile ilgili pek çok bilgiye ulaşabilir, Edebiyat ve UltimaTR Sözlük bölümlerine girebilir, eger sphere ile ilgileniyorsan ve kendi dünyanı yaratmaya çalışıyorsan Sphere Script Veritabanına ugrayıp sana faydalı olacak scriptleri seçebilir ve aklına takılan bir şey olursa forumların ilgili bölümlerinde diğer üyelerden yardım isteyebilirsin.
Müzikle ilgileniyorsan Müzik Bölümüne ve Lyrics veritabanımıza da bir göz atmayı ihmal etme sakın. Eğer hala heyecanın yatışmadıysa yeni açılan bölümümüz komikte biraz gezinip neşelenebilirsin.

İyi eğlenceler =]

[Bu mesaj Nefr tarafından 22 May 2003 17:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin,

Seni karşılamış olan kişi, yani Nefr, 18 Kasım 2001'de saat 04:46'da devreye sokulmuş bir programdır. Tarafımdan yazılmıştır, bütün hakları saklıdır.Forum asayişinden sorumludur.Ortalıkta zırhla gezmesi model SK-1'de bulunan bir programcılık hatası yüzündendir.Kendisi insan gibi davranmaya programlanmış olup ayrıca hafızasına sahte anılar da yüklenmiştir.Solucanlı Kalkan-1 modeli insana en yakın olan modelimiz olması nedeniyle birçok hata içermektedir.Bu ve buna benzer hatalar kullanıcı sözleşmesinde açıkça belirtilmiş olup kuruluşumuz tarafından garanti kapsamında tutulmamaktadır.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
  • Yeni Oluştur...