Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrim kesinlikle yoktur

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Benim lisedeki biyoloji hocası da aynı şekilde. Konuya girmek zorunda kaldı, müfredatta var diye. Ama nasıl anlatıyordu bir görseniz. "İşte böyle olduğunu iddia ediyorlar, .... diyorlarmışmış" vs. vs. Anlatmamak için, doğru düzgün cümle kurmamak için bir saat boyunca saçma sapan şaklabanlıklar yapmıştı. Ne konuyu atlayabildi, ne insan gibi bir cümle kurabildi. Bu insanlar kendilerine hangi yüzle biyoloji hocası diyebiliyor onu çözemiyorum halen.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

öss hazırlıkta açı dershanesine gidiyordum.biyoloji hocası evrimi anlatmamıştı, bu günaha giremem diye.sınavda çıkarsa da günahı benim boynuma demişti.

Şu tepki verilmesi lazımmış o sınıfta

http://static3.fjcdn.com/comments/fuck+this+shit+_d9c3f045869ee46ad3bd37bb74782ca4.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

oha lan daha dün 17 yaşındaydım hangi ara 95liler 17 oldu..?
95liler 18 değil 17 yaşındalar. malak bebe yaşını bilmiyo.

bide evrim yok Allah bir.

Ardeth said:

yok abi inanıyorum demen yeter sdf. 9-10 şeye inanıyosan eninde sonunda cennete gidiyosun 100 huri değil de 80 huri alıyosun falan benim anladığım

panpa ayrıca çok yanlış anlamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Allaha inanmıyorsam nasıl biri olursam olayım cehenneme gidiyor muyum gitmiyor muyum bunu cevapla önce :p

hayır 1500 yılda çok şey değişti cennette, zorunlu hizmet var artık ücretsiz 10.000 sene çalışıyorsun memur olarak sonra en alt seviye 1 oda 1 salon ortak banyo cennete alıyorlar seni.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kuranda yanlıs acıklamıslar yalnız.

asıl doğru olan atlasın dünyayı tasıma benzetmesidir. atlas spacetime örgüsünü betimlerken, dünyanın kütlesi altında deforme olur.

gördüğümüz gibi kuran anca newton fiziği anlatırken, yunan mitolojisi daha eski olmasına ragmen genel relativite anlatmaktadır.

bir o kadar eski kuzey mitolojileri ise dahada öteye gtmiş string teori anlatırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...