Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir mi oygh

4Ever

Öne çıkan mesajlar

Aksam 7 - 8 gibi alsancaktan hatay mh gitmeye calistim. Yolus cikiyorum karsi tarafin seridinden gidiyo adamlar bakiyom isikli tabela felan var sag serit otobus icin felan. Otoyolda. Sag yol ayrili daha yola girer girmez tekrar yol ayriliyo bu sefer sola giriyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

Aksam 7 - 8 gibi alsancaktan hatay mh gitmeye calistim. Yolus cikiyorum karsi tarafin seridinden gidiyo adamlar bakiyom isikli tabela felan var sag serit otobus icin felan. Otoyolda. Sag yol ayrili daha yola girer girmez tekrar yol ayriliyo bu sefer sola giriyorsun

ikiçeşmelikten çıkmışsındır heralde, trafik olduğunda üç şeridi de çıkanlara veriyorlar, karşıdan gitmesi ondandır muhtemelen adamın sdfsfg

ikinci dediğin yer de yukarı kısmı olsa gerek de oraya niye girdiğini anlamadım hataya gitmek için
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

ya o ısıklı tabelalar degisiyo iste. yogunluga gore 3 serit cıkıs 1 serit inis, ya da 2'ye 2 gibi olabiliyor.

izmir'de trafikte 2 sorun var. biri 45 plakalı araclar. digeri de izmir'in uyusuk insanları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...