Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tc kimlik tek muhabbeti ?

Sir.Enis

Öne çıkan mesajlar

çoğunuz bilir zaten tc kimliğin son hanesi tek olanlar yok kürt veya fişli fln diye bi iddaa vardı hep dolaşan. bir araştırayım dedim yazdım google'a fln alogaritmik sebeplerden dolayı hiç olmuyormuş herkesin çiftmiş fln. ama ben eğer yanlış hatırlamıyorsam lise yıllarımda iki kürt arkadaşınkine bakmıştım ikiside tek sayı ile bitiyordu bu doğru mu değil mi kesin bilen biri var mı yada tek ile biten tanıdığı olan var mı acaba ? yoksa yanlışlık gibi bir durum mu söz konusu
Sosyal ağlarda paylaş

tckimlik numarasının son iki rakamı kontrol numarasıdır, öndeki 9 rakamın bi fonksiyonuna bağlıdır (fonksiyon googledan bulunabilir). bu fonksiyona göre çıkan rakam her zaman çift olmaktadır. fişleme muhabbeti falan yok. sonu tek olan tckimlik numarası feyktir.
Sosyal ağlarda paylaş

neden herkes laf sokcam ezicem diye kendini bu kadar kasıyor ? açıklamamı yaptım görmüştüm gibi hatırlıyorum bir sorayım dedim merak ettim fişlendiklerini düşünüyorum gibi birşey bile demedim neyin gazına geliyorsunuz bu kadar ? cahillik mi merak etmek duydum merak ettim sordum. şu dünyada cehaletten daha fazla korktuğum bişi varsa oda nerdler ya. cips+çikolata+enerji içeceği eşliğinde kime nerde laf soksam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...