Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üst Düzey Pc 2950 TL SSD+HD 6950+8gb Quad Kit Ram

Bunises

Öne çıkan mesajlar

SİSTEM ÖZELLİKLERİ:

İŞLEMCİ:Phenom II X6 1055T 2.8GHz / 3.3GHz Turbo Core 9MB Cache İşlemci

EKRAN KARTI:SAPPHIRE hd6950 GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı

ANAKART: Gigabyte GA-890GPA-UD3H AMD 890GX DDR3 1866(OC) usb 3.0 Soket AM3 Anakart (Üst Seviye Ana Kart)

HARDDİSK: WESTERN DIGITAL 1 TB SATA III HDD 64MB Caviar Black 6GB/s WD1002FAEX

RAM : 2GBx4 quad kid Hyperx DDR3 1600 MHz CL7 Ram

KASA : UTGARD PURE BLACK EDITION 80PLUS 700W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

FAN: COOLER MASTER TURBINE MASTER MACH0.8 120MM FAN

KLAVYE: A4 TECH KX-2810BK KABLOLU GAMER KLAVYE MOUSE SET

SSD: OCZ 120GB Agility 3 Serisi Sata 3.0 SSD (525MB Okuma/ 500MB Yazma)

Kesintisiz Güç Kaynağı: FSP EP850 850VA LINE INTERACTIVE UPS

İşlemci Soğutucusu: ZALMAN CNPS7000C-AlCu INTEL LGA775/1156 & AMD 754/939/940/AM2

MONİTÖR : lg 22'' 2 MS tepki süreli full HDMI DVI ANALOG ÇIKIŞLI ( 3 çıkışlı ender monitörlerden)

DVD YAZICISI :LG Dvd yazıcısı

KULAKLIK: Creative Sound Blaster (Beyaz)

SES SİSTEMİ: MICROLAB M-200 2+1 PIANO BLACK SPEAKER

Hediye: Battlefield 3 Orjinal Account, Steam hesap (LFD 2 ve 4-5 oyun), 800 seçme film, Oyun ve Program Arşivi verilecektir.

İlan güncellenecek olup, resim, video, fatura ve garanti belgeleri eklenecektir. Üründe en ufak sorun ve estetik problem (ezik, çizik, yanık, renk solması vs.) yoktur. Bir çok parçası yenidir 22 ay vatan garantisi mevcuttur. Kalan parçaların ise garantisi mevcuttur. Sistemi iş hayatının hızından dolayı masaüstü kullanamadığımdan satıyorum. Çok sessiz bir sistemdir. 3 fan kontrolcüsü ve harici olarak eklediğim 2 fanı bulunmakta. Ekran kartı referans model olup, türünün en iyilerindendir.

Eklenecek video, resim ve fotolarla görebilirsiniz. Banka çalışanıyım. 7 Nisan'da istanbuldan elden teslim edebilirim. Onun haricinde, kargo ücreti size ait olmak üzere, özel bir paket yaparak(masraf bana ait) göndereceğim.

Parça Satışı Yoktur.

Tel: 0 551 207 92 52 mail: [email protected]

Fiyat: 2950 TL
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

oww fiyata gel 600tl lik ekrran kartı, 300tl lik işlemci var ve sen yanında bi ton ıvır zıvır verim 3k tl istiyorsun. Hayırlı satışlar dilerim.

öyle deme yanında 800 seçme film oyun program da var, cd ciden almaya kalksan tanesi 5 tl, eder sana 4000 tl gayet uygun bence
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ne koysam sattım diyim.

Edit: Ama paticik'i 2. el alım/satım sitesi gibi görürseniz satamazsınız tabii, genelde insanlar satacakları/kullanmadıkları/atacakları vs. şeyleri patiden başka insanların işine yarayabilir diye minimum fiyatla satıyorlar.

(Kar edeceklerse de çok geçirmiyorlar mesela ipad 3 topiclerini ele alıp bakalım hayvan'la xaty'nin aradaki anlayış farkı daha bir gözle görülür olur.)

Buradan normaldeki 2. el fiyatının altına aldığım/sattığım dünya kadar şey oldu.

Ooo bunlar oyun oynayan bebeler 3k'ya okuturum 1500 liralık sistemi diye gelirse birisi dalga geçilir hiç acımadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Hannibal44 said:

Paticikte 2. el ürün satabilen var mı acaba msglara bakıyomda hep trollenmiş arkadaş hiç mi satabilen yok :D

ben de gecen hafta sattım daha. Buranın community si acımasız öle ultra karlarla birşey satamazsınız. ya değerine gider ya da sevdiğin bir insansa değerinden aşşağıya satılır buranın anlayışı bu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
deadwoll said:
Edit: Ama paticik'i 2. el alım/satım sitesi gibi görürseniz satamazsınız tabii, genelde insanlar satacakları/kullanmadıkları/atacakları vs. şeyleri patiden başka insanların işine yarayabilir diye minimum fiyatla satıyorlar.

Kaç kere yaptım bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...