Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dayak yiyen öğrenci okuldan atıldı

mahmud_mahmudov

Öne çıkan mesajlar

said:
Konya'da Hocacihan Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde coğrafya öğretmeni Ali K. tarafından dövüldüğü iddiasıyla ambulansla hastaneye kaldırılan 11'inci sınıf öğrencisi 16 yaşındaki A.A.'nın, okulda dayak yediği basında haber olarak yer alınca, tasdiknameyle uzaklaştırıldı

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1082377&CategoryID=77

O da dindar olacak inşallah. Hem allahbilir bu yezid hocaya el kaldırmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah 90 yılda cumhuriyetin geldiği yere bak.

adam eğitim sistemini düzelticem diye kıçını yırttı, medreseleri yobaz yuvalarını temizledi, islamın yüzyıllarca verdiği zararı temizlemeye çalıştı.

2012'ye fast forward, irticacı görüş devletin tepesine oturdu. çakma medreseler gene açıldı, ülke tarikatlar sahte şeyhler ajanlar yuvası oldu. halk osmanlı özlemi çekmeye başladı, en çok izlenen film, dizi oldu osmanlı.

bu gerizekalı halk bi bok haketmiyor. çocuğunu imam hatipe niye yollarsın? nasıl bir embesil olmak gerek bu kararı vermek için?
Sosyal ağlarda paylaş

din eğitimini geçtim de belki de gerçekten çocuğunun imam olmasını istiyor? gayet güzel meslek şu devirde. neden yollamış embesil denir mi. sana ne derler sana da o zaman.

bu eğitimcilerde bir mallık peydah oldu bayadır. öğrencilerine taciz olur olayı kapatmaya çalışırlar. eskiden de vardı böyle psikopat tipler ama bu kadar başıboş değillerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

din eğitimini geçtim de belki de gerçekten çocuğunun imam olmasını istiyor? gayet güzel meslek şu devirde. neden yollamış embesil denir mi. sana ne derler sana da o zaman.

bu eğitimcilerde bir mallık peydah oldu bayadır. öğrencilerine taciz olur olayı kapatmaya çalışırlar. eskiden de vardı böyle psikopat tipler ama bu kadar başıboş değillerdi.

dediğin doğru bu devirde güzel meslek. ama o çocuk mezun olup işin kaymağını yemeye geldiğinde güç dengesi değişmiş olacak. çok uzun değil bunların ömrü o yüzden en kısa zamanda maksimum zararı vermeye çalışıyorlar.

din eğitimi ihtimalinden bahsetmiyorum bile. türkiyede din eğitimi için çocuğunu başkasına emanet edersen aptalın önde gidenisindir.

çocuğunun gerçekten imam olmasını istiyorsa sorun yok. ha çok lazım sanki ülkeye o ayrı o konu. gereksiz sayıda camii ve imam var, saçma paralar harcanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bi an sadece öğrenci tarafından bakamadım ben olaya,öğrenci dövmeyi asssssla haklı görmem ama öyle anlar oluyo öyle öğrenciler insanın sabrını öyle bi sınıyo ki,öfke kontrolü sağlayamayan bu gibi insanlar patlayabiliyo.tabi sabır ve öfke kontrolü konusunda aşmış bi insan diilsen de ne işin var öğretmenlikte.
öğrenci tarafından bakınca da öyle manyak tipler oluyo ki bazen sırf ego tatmini için öğrenciye bağırıp şiddet uyguluyo.
her iki taraftan bakıncaysa gffdhs
hiçbi sebep bi insanın eğitim hakkının elinden alınmasına gerekçe gösterilemez.bu okuldan atma olayının özeti(eğer öncesinde öğrenciyi kazanmaya yönelik çalışmalar yapılmamışsa) şudur:biz bu adamla uğraşamıyoruz,bi halt olmaz bundan ne hali varsa görsün.
tabi burda bahsi geçen okul imam hatip,politik durumlar dönüyo da olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...