Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SMS reklamları

benjani

Öne çıkan mesajlar

acayip acayip yerlerden spam sms yağmaya başladı telefonuma.özellikle dominos ve pizza pizza hergün mesaj atıyor.artık sinir bozmaya başladı, yok mu bir engelleme yolu bunları?

mesela bugün gelen bir mesaj
"Özbay Mobilya" said:

Özbay Mobilya'da ister şimdi alın taaa ağustosta ödemeye başlayın, ister 20 ay taksitle ödeyin, isterseniz bu fırsatı KAÇIRIN :)
Sosyal ağlarda paylaş

domino's öyle böyle değil
arada eski sevgili gibi arayıp yokluyor neden bizden pizza söylemiyorsunuz diye şirket hatta değil direk oranın müdürünün numarası gelen sms sanırım cunku bi kaç kez o numaradan arandım işte söyle böyle oldu bi 5dakka geç gelebilir gibisinden
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Çareyi buldum ben. Salı günü hat değiştirerek yeni tarifeye geçiyorum, yeni numara da alacağım; hiç bir firmaya cep telefonu vermeyeceğim. Yemek sepeti filan ev telefonunu arasın gerektiğinde, zaten onlardan başka kimseye vermemiştim. Onlarda leak bence.

En çok SMS'i Dominos'dan alıyorum ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

NeoStyle said:

şu yeni bi servis var ya 11899 mu ne dava/mahkeme takip dalgası.
ondan bana 2 güne bi sms geliyor, kıllandım hakkımda dava mı var da bunlar bana sarıyor böyle diye. halbuki benden başka kimseye gelmiyor etrafımda hayret. içinizde var mı bu sms i alan

bana geldi. birde cümleye öyle bir başlıyorki sms'te adına dava açıldı sanıp panikliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

NeoStyle said:

şu yeni bi servis var ya 11899 mu ne dava/mahkeme takip dalgası.
ondan bana 2 güne bi sms geliyor, kıllandım hakkımda dava mı var da bunlar bana sarıyor böyle diye. halbuki benden başka kimseye gelmiyor etrafımda hayret. içinizde var mı bu sms i alan

böyle düşündürüp aratmak içini yapıyolar kanmayın bunlara.

ben mesaj atan firmayı arayıp soruyorum nerden buldunuz telefonumu diye, kampanyamıza katılmışsınızdır falan diyolar ama yalan tabi, ya yemeksepeti satıyo ya kariyer.net ya da ona benzer şeylerden buluyolar. bana bir daha göndermeyin diyorum hallediyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

operatörünüzü arayıp her türlü reklama karşı hattımı kapatmak istiyorum diyin onaylıyormusunuz diye 50 kere tekrarlatacak size ok ok derseniz hiç bir yerden reklam mesajı alamayacaksınız ayrıca otomatik obone falan da olamayacaksıız ben herşeyi kapadım sadece özel tel numarasından arda ciğ kofteci msj atıyor o kadar :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...