Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisinin Insanlar'a Verdigi Pskoloji !

Arcadium

Öne çıkan mesajlar

said:
lord_elvyn, 13 Ekim 2004 22:14 tarihinde demiş ki:
geyigi yapılabilir ama oyle kelebekle tehdit etme silah taşıma felan ne ya, onları yapan da okuzdur hayvandır yani.
Budur ya daha ne diyeyim...[signature][hline]Sen ne için hazırsan oda senin için hazırdır....

N o t o r i u S

.............Me.............
Msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

kurtlar vadisine 18 yaşından kçkler izleyemez uyarısı koyabilirler pekala. dizi sdce belli bi kesime psikolojik yönden zarar verebilir . yani genelde liseliler veya ortaokul gençlii dediklerinizi yapıo .ytşknlri pek etkilemio böle diziler.
dizi de olsa sinemada olsa şiddet veya erotizmin copkca bulunması hiç bi insanı raatsız etmemeli bence .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
driftintosin, 13 Ekim 2004 22:23 tarihinde demiş ki:
bulunması hiç bi insanı raatsız etmemeli bence .

Yalnız şunu da düşün bu söylediklerin sadece senin için geçerli olanlar...[signature][hline]Sen ne için hazırsan oda senin için hazırdır....

N o t o r i u S

.............Me.............
Msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

haydaa kurtlar vadisi başlıoo haydaa haydaaaaa haydaaaaaaaaa! aghh..[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
driftintosin, 13 Ekim 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
tabi ki her konuda türk milletinin eğitime ihtiyacı var.
yurtdışnda kurtlar vadisi tarzı bi dizi bliomusunuz.? yani bu dizi tamamen bize özgü bi dizi mi die mrk ettim.

bir klasik vardır bilirmisiniz... Godfather
bir dizi vardır.... Sopranos[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Kişilik probleminden bahseden eleman haklı, bizim site de bile içki içmeyen delikanlı olmaz vs vs. gazında konuşan babasından gizli sigara içen 16'lık velet topluluğu oluştu ya gelde delirme.

ekleme: Sorun şu ki gelecek vaad eden bireyler kıroluk ve serserilik vaad eden hale gelirse yandı gülüm keten helva...

[signature][hline]sonunda yeniledim.

[Bu mesaj mexinth tarafından 14 Ekim 2004 00:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kurtlar vadısı hayattan alınma bıseydır.eger begenmezsen ızlemezsın.bu kdar basıt.eger o arkadasının hareketlerınden de hoslanmazsan kopar ırtıbatı bıtsın gıtsın.[signature][hline]Senin oldugun yerde yağmur var mı?
Kar başladı mı?
Yoksa gödereyim sana ,
GÖNDEREYİM GÖZYAŞLARIMI...
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Legolas'ı izleyip örnek almakla Polatı örnek almak arasında çok fark var. Legolas'ı örnek alanlar sırtlarına ok alıp dolaşacak hali yok. O karakter sadece sevilebilir. Ama polat gibi davranıladabilir. Davranılırsada sorun oluşturur.

Deliyürek'i izliip, onun gibi giyinen, onun gibi konuşan çok insan gördüm, kurtlar vadisi'de örnek alınacak en kötü dizi heralde.

Yani diziye laf atmıyorum... Ben insanımıza laf atıyorum. Bu tip dizileri kaldıracak beyin yapısına sahip olmayan insanlar dolu bu memleket. Şahsen izliyorum ben diziyi. Ama dizinin bana bıraktığı etkiyle başkalarına bıraktığı etki çok farklı.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

Lath +1 guzel bır acıklama..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

bu oaly sırf ülkemizde olan bir sorun değil yanı zayıf beyinli dediğiniz kişiler sırf türkiye de yok gavur ülkelrde de örnekler mevcuttur.
mesela pulp fiction dan sonra bütün dünyada umma thurman kopyaları türedi aynı tür saç kesimine sahip olan.
zaten bir çok programın amacı o kitleye ulaşmaktır. Böylece ürünlerini satarlar. Kurtlar vaidisini izlemeyenlerde bir istanbul masalını seyrediyor (genelde bayanlar) onlarda aptal apatal "acaba bizde böyle bir aşk yaşayabielcek miyiz?" tarzı söylemlerde bulunuyorlar. (öle zengin adama bende aşık olurum :p )
asmalı konakta milleti etkledi ksıaca popüler olan şeylerin çoğu zayıf beyinli insanları etkiler. Bu konuda yardımımıza fight club yetişiyor. (fight club daki mesajları anlamış olan biri neden bahsettiğimi anlayacaktır)
kısaca sorun kurtlar vadisinde değil...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
MoMo, 14 Ekim 2004 13:22 tarihinde demiş ki:
eger o arkadasının hareketlerınden de hoslanmazsan kopar ırtıbatı bıtsın gıtsın.

olur canım (bence) kıytırık bir dizi yüzünden 3 yıllık arkadaşımı sallayayım.[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Ne kadar gereksiz bir olay :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...