Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Michael Sikkofield

reddiye

Öne çıkan mesajlar

Biliyordum lan bu blog isinin boyle sonuclanacagini. Internette "UFO'larin sirrini acikliyorum! Kitabimi $29.99'a al, sen de ogren!!!" diyen boktan internet uzmanlarindan, "Iste Illuminati'nin sirri! Sirlari gor ve asagida ki bagis linklerine tiklamayi unutma!!" tipi sitelerden ne farki var simdi bu herifin

Sadece bu adamin yaptigi birsey degil bu, "Internette Illuminatinin/uzaylilarin/11 eylul saldirilarinin butun sirlarini acikliyorum!" diyen butun adamlarin dustugu hata bu. Isin icine para kazanmayi kattigin an hicbir inandiriciligin kalmiyor. Allah bilir yarin obur gun bunu "komplo teorisyeni" olarak tartisma programina da cikarirlar, "Iste kitabimda yazdigim gibi..." diye atar tutar. Kitaptan sonra bir de DVD seti cikartir, ohh mis
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamin hakli oldugu bir iki bisey var. Balfour deklerasyonu mesela, okusan fantazi gibi gelir ama hakikaten olmus bu olay. Al oku: Balfour Decleration

olay o degil, bu herif internetin orasindan burasindan topladigi komplo teorilerine biraz islam sosu katip inci sozluk agziyla yaziyor, ergenlerden puan topluyor. simdi o ergenlere bi guzel saticak kitabini koseyi donecek. belki "unlu komplo teorisyeni, internet fenomeni" diye unlu bile olur
Sosyal ağlarda paylaş

ingiltere disisleri bakani lord rotschild'e "evet lordum, istediginiz gibi osmanliyi bolup siyonist amaclariniz icin israil devletini kurmaniza tam destek veriyoruz" diye mektup yaziyor taa 1917'de. ve sen bu olayi garip bulmuyorsun?

lord rotschild kim? nasil oluyor da donemin en guclu imparatorlugu ustunde boyle buyuk bir etkisi var? bu mektubun sevr uzerinde ki etkisi nedir? bunlari hic dusundun mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

lisede cok acayip geliyorduda cogu insan universitede bilimle ve onun nasil islediginle tanistiginda bu zirvalara prim vermeyi birakiyor ne yazikki

naziler kartali kullaniyrodu sembol olarak
amerikalilarda kullaniyor
rothschild aileside kullaniyordu

demekki bunlar arasinda bir iliski var!!!1

bu kafayla dunyadaki herseyi birbiri ile baglayip sonra WOAAAAAAW DUNYANIN SIRRI BU ISTE kafasinda ruh masturbasyonu yapip bi boktan haberi olmayan insanlarida VAAAAY BE NE COK SEY BILIYOR diye etkileme

cough
Viktor said:

allaha inananlar hmmm

http://www.staff.science.uu.nl/~gent0113/islam/images/ur_nammu.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

ya şu herifin yazıları bana çanakkale gezisindeki şakirt rehberimizi hatırlattı direkt.
seyit onbaşının, mermisini sırtında taşıyıp ateşlediği topla batırdığı geminin adının ocean olduğunu, emperyalistlerin çanakkaleyi ocean adlı bir savaş gemisiyle geçemediklerini ama geçen gün markete girdiğinde raflarda ocean marka bir sakız görüp ne kadar hüzünlendiğini, seyit onbaşının boğazdan geçirmediği emperyalistlerin ocean'ı öyle ya da böyle ülkemize soktuklarını yaşlı gözlerle anlatmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.okuyanus.com.tr/kitap/piyon/

Şimdi yayıneviyle konuştum, büyük ihtimalle pazartesi günü kitapçılara göndereceklerini söyledi konuştuğum kişi. 4 Kasım'da yani. Bir de ben taşrada oturuyorum, aradığım şehri sordu, o yüzden 4 Kasım tarihini vermiş olabilir. Emin değilim, dedi, çünkü "satıştaki arkadaşlar orada değilmiş şimdi."

Dili, kurgusu güzel olur umarım. Kitaptan alıntılayıp sitelerine koydukları kısım pek de edebi bir değer sergilemiyor. Bakalım görcez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...