Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

5 sincap kes questi'de cikti..3x crystal, yada terminal tamiri/yok etme questleri tam gaz devam..Olumlu olarak yolda kosarken random npc kosup quest verebiliyor..

Combat hala felaket otesi. Kilic salliyorsun ses yok..vurup vurmadigini anlamiyorsun ehuhe. Atmosfer ve muzik guzel, questler seni buluyor zaten, main questi izlerken..

Single player havasi Swtor gibi..diger oyuncularin ne ise yaradigini bilmiyorum hala...

Baya eglenceli olacak bu oyunun review'larini okumak..2 ay icinde insanustu bir gelisme gostereceklerini sanmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece EsOya baya doydum. gece 12 gibi closed beta yayınları twitch de görünmeye başladı, bizde izlemeye başladık... daha sonra ekrana uyarı mesajları gelmeye başladı, closed beta eso yayını yapanların accountları askıya alınacaktır diye, fakat birçok yayıncı zaten kendi değil, çakma accountları ile yayın yapıyordu, balonlu twitch kanallarından 1k izleyici görenler oldu, yaklaşık bir 50 kişiyi gözümün önünde banladılar ama gece 3e geliyordu biz halen izliyorduk, oyunun grafiği ve atmosferi on nümera olmuş, ben beğendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...