Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - O.Lyon

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

ruhsuz haysiteysiz birsürü adam
Umit ozat : Bu adamla nasıl bir avruıpa basarısı bekliyoruz kaltiesiz beyinsiz sikko herif
tunca : ibiş gibi kosturutyo adam baska bir faaliyet yok fdeli dana giib kosturuyo
daum : ne skim yedigi belli degil bununda allah belası herif
yazık lan bu 60 bin adama yazık
milyonlar 5 senedir bekliyo lan bunu ruhsuz herifler
cıkınca insan sevindirin bıraz[signature][hline]Corbeau powers our uo
Sosyal ağlarda paylaş

of a.k
umit ozat sinir etti her maçtaki gibi gene. akşam akşam..[signature][hline]Cosmopolitan dergisinde gecen ay yayinlanan bayanlara sex icin oneriler yazisindan örnekler ve yorumlar.
96.yatakta bir kadinin yaptigi en kötü sey, öylece yatmaktir. pasif
> > kalmayin, kalçalarinizi, ellerinizi hareket ettirin. istekli oldugunuzu
> > hissettirin.
> > (deminden beri iki dakka sabit durmadin ki zaten a.k)
Sosyal ağlarda paylaş

kim kimi yeniyor ya, bu bi kaç adam deişiklii yapsa daum şu umit vs, olmasa rahatlicaz ama, aurelio, tncy oynadı zaten, rüştü de farkı onledi[signature][hline]Cosmopolitan dergisinde gecen ay yayinlanan bayanlara sex icin oneriler yazisindan örnekler ve yorumlar.
> > hissettirin.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun tüm Fenerbahçeli arkadaşlara,ama böyle bir defansla zor be,valla bizim defanstan kötü bir defansınız var ki bizim defans iyi değil bence,servet servet diyonuzda ben o adamı beğenmiyorum daha,çok pişmesi lazım çooooooook,ilerde belki çok iyi olacak ama şimdi..[signature][hline]click here online now though under contruction
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Eternal, 19 Ekim 2004 23:37 tarihinde demiş ki:
lan sende delanor musun ne adamsın git lyon un forumlarında bagır
3 5 milyona ihtyiacın varsa ben veriyim sana
10 milyona takım satıcak kadar zavallıysan
adamı hasta etme aksam vakti

lol ne ayak burası antu yada fenerbahce vb site forumu deil ki yanlış anlamışsın olayı
her takımdan adam var fb yi tutmuyor lyon u tutuyorsada söler :)

nese cnm üzüldügünüze deymez zira fb ahım şahım bi futbol ortaya koyup kaybetmedi görüne nköy klavuz istemez adamalr kazanmayı istemedi ise daum kenarda uyuduysa sen burda yırtınsan para eder mi?[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Sosyal ağlarda paylaş

normal maçta yapın, ama şu avrupa maçlarında boyle yapıyosunuz, gerçekten deli ediyosunuz, yani benim kaç tanıdığım var, nefret eder fb den, avrupa maçında onu tutar ne kadar nefret etse de.
anlamıyorum zevk mi veriyo türk takımının yenilmesi onu anlamıyorm? veriyosa, helal devam. sırf ligde rakip takım anlayışıyla soyluosanız, allah akıl fikr.
ben bile gs den nefret ederim, ama avrupa da onu tutmuşumdur,
sırf meraktan soylenmiş bi sorudur bu kimse üstüne alınmasın.[signature][hline]Cosmopolitan dergisinde gecen ay yayinlanan bayanlara sex icin oneriler yazisindan örnekler ve yorumlar.
> > hissettirin.

[Bu mesaj pan tarafından 19 Ekim 2004 23:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pan, 19 Ekim 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
normal maçta yapın, ama şu avrupa maçlarında boyle yapıyosunuz, gerçekten deli ediyosunuz, yani benim kaç tanıdığım var, nefret eder fb den, avrupa maçında onu tutar ne kadar nefret etse de.
anlamıyorum zevk mi veriyo türk takımının yenilmesi onu anlamıyorm? veriyosa, helal devam. sırf ligde rakip takım anlayışıyla soyluosanız, allah akıl fikr.
ben bile gs den nefret ederim, ama avrupa da onu tutmuşumdur,
sırf meraktan soylenmiş bi sorudur bu kimse üstüne alınmasın.

Üstteki mesaj quote edilmez sorry ama

Maçtan önce yüzsüz futbolcularınız olympic'i yenersek gs avucunu yalar diye röpörtaj veriyor bizmi kaşınıyoruz sizmi ? kaleniz yol geçen hanı gibi gelen giriyor giden giriyor zavallılar...[signature][hline]Plus
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
iyi oynamadık yenildik bukadar basit yine birkaç isim maç boyunca didindi durdu.Fenerbahçenin bir taktik anlayışı yok ne yazıkki ve sonuç böyle oldu.Destekliyen diğer takımlılara teşekkürler.[signature][hline]Didn't you hear...
...the voices of the *wind*?
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

eh be
sen toması sat
yerine serveti koy.kendini beckham sansın,sürekli uzun top atsın,sürekli topla oynamak istesin,aa toması sattık yabancı alabiliriz oley hadi bi fabiano alalım mantıgıyla süper yedek bi adam al..alex 90dakka uyusun sahada,ümit özat nasılsa heryerde oynar diye koy sola,dan dun orta çabaları yapsın,deniz'i sag kanata al
sora da "burası $ampiyonlar ligi mi?biz final oynıyacaydık da?ne tarafta kalıyo?" de..
daha cok 3-4 yeriz biz.kimse hayal kurmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

dorsia, ben de zaten aynı şeyi diyorum bizim salaklığımz sonuçta yani daum un sper taktik(!) anlayışı, plus dinlemedim o rportajları, ama bilmiyorum bu kadar da kin beslenilmesi garip geldi.[signature][hline]Cosmopolitan dergisinde gecen ay yayinlanan bayanlara sex icin oneriler yazisindan örnekler ve yorumlar.
> > hissettirin.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk şutlarını yanlış hatırlamıyorsam 40. dakikada tuncay çekti.
anlamadığım şey atak yapmaya da çalışmıyorlar,50 k üfleyecek de gol atacak heralde,bravvo daum dan dun devam...[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...