Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - O.Lyon

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

said:
Rewendor, 19 Ekim 2004 20:19 tarihinde demiş ki:
İki tarafı da şöyle biraz kafamda tartınca 3-1 FB yenilir diye düşünüyorum...
eğer bana diosan

7 kupon toplam iki şans verdik bi lyon bi berabere keşke fenerin kazanacağından emin olup ona oynabilseydim bir fenerli olarak utandım bi an :)[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle Fenerbahçeye başarılar dilerim. Umarım karlı bir skorla ayrılmayı bilirler sahadan.

Lig maçlarında ki performansın şampiyon klüpler kupası maçları için bir mesnet oluşturmayacağını Galatasaray'ın şampiyonlar ligi serüvenlerinde bolca gördük, bu nedenle Fenerbahçe'den ümitliyim.

Kedi saha avantajı kavramına barnebau, san siro, old trafford gibi statlarda maç seyrettikten sonra inanmıyorum. Yine de biz Türkler inanılmazları başarmış bir milletiz bu faktör ise deli cesaretinden başka birşeyle açıklanmıyor malesef.

Gelelim takım değerlendirmelerine, kağıt üzerinde bakıldığında Lyon'un oyuna daha fazla ağırlığı yansıyor kaliteli ayaklardan oluşan bir kadrosu yanın da takım oyununu geliştirmiş yapısı var. Kale çizgisini gördüğü an isabetli ve hızlı toplara vurabilen oyuncuların olması da etkiyi arttırıyor.

Genel'de Fenerbahçe'de gördüğümüz ise malesef çok pas hataları ile defans hatalarının bolca olduğu bir orata saha ve defans kurgusu. Hala daha defans'dan etkili topu ileriye taşıyabilen bir oyuncu henüz göremedim. Bu sorun yaratabilir orta saha ve defansta kaybedilecek topların Fenerbahçe kalesine dönüşü etkili olabilir bu nedenle ortasaha'ya çok iş düşecek bir maç.

Neden ümitliyim sorusuna gelince ise, Fenerbahçe şu anda Türkiye liglerinin en iyi kadrosuna sahip ve öyle etkili iki adamı var ki bunların muadili henüz hiç bir Türk takımında yok. Alex ve PVH'dan bahsediyorum. Oyunu değiştirebilecek iki değerli ayak doğru yerlerde oynatılırlarsa çok etkili olabilirler. Yine son vuruşlarda çok etkili olmasa da Tuncay'ın kazanmak için kendini hırpalarcasına koşmaları ve mücadeleye girmesi ise ekstra katkı sağlayacaktır.

Daha az pas hatası yapan ve ortasaha da oyunu kurabilen takım etkili olacaktır, gönlümüz bu takımın Fenerbahçe olmasındadır.

Güzel seyirli bir maç izlemek dileğiyle.

İyi akşamlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...