Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tablet Önerisi

kithnos_1

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

Çok karışık kafam..
3 tablet arasında dolanıyorum.

iPad'i de soktular kafama. 3.'sü. Alet güzel gerçi de sırf yazılımsal sebeplerden istemiyorum onu.
Acer Transformer Prime vs. Motorola XYBoard. Galiba önce hangisine denk gelirsem onu alıcam.

Ipad'e vericeğin parayla , en az onun kadar iyi bir tablet yanına da ps vita falan alırsın yani.
Bence Android'den şaşma.
Ipad'de şu özelliği bir türlü yapamadı adamlar dediğiniz birşey var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
4.0'ın iOS'dan daha stable olma potansiyeli var. 4.0.1, 0.2, 0.3 gibi ara sürümlerde gözle rahatça görülür iyileşmeler var kararlılık konusunda. 4.1 çıktığında iOS seviyesinde olur bence.

Şu an için enterprise işler için hazır değil ama her yıl yeni tablet alırım demiyorsan iyi bir yatırım; dediğim gibi, neredeyse orada. 2.3'e göre çok daha kullanışlı ve tam. Daha da kararlı gibi 4.0.3 ile. Enerji tüketimi filan daha başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ICS'de daha bir iyi olmuş ama, 2.3'de multitasking sorunluydu bazen.

Şu Novo7'lerden bir tane kesin almaya karar verdim, 10-15 güne filan parayı denkleştirip söylerim ben de diyorum. Kendim getirtmem ama, şuradan alayım diyorum: http://www.tabletburada.com/tablet-pc-modelleri/221-ainol-novo-7-elf-tablet-bilgisayar.html

Alırsam ve gelirse haber veririm burada.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Çok karışık kafam..

iPad'i de soktular kafama. 3.'sü. Alet güzel gerçi de sırf yazılımsal sebeplerden istemiyorum onu.
Acer Transformer Prime vs. Motorola XYBoard. Galiba önce hangisine denk gelirsem onu alıcam.

motorola xoom satıyorum abi,düşünür müsün?
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Çok karışık kafam..

paran varsa hiç arkana bile bakmadan gogogogo ipad. aksine sırf yazılımı için almalısın. o bilmem 4564mp cam, 546543ghz işlemci, 3453gb ram yazılım doğru düzgün olmadıkça bir hiç.

ben android telefona bile tahammül edemiyorum. ister 300 liralık ister 1500 liralık olsun hiç bir fark yok. 1500 liralık alette o kadar para verdim bu mu lan diyorsun daha bir nefret ediyorsun sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış telefon almışsın abi büyük ihtimalle.

Google Nexus S var bende , gayet stabil , stock Rom u bile kullanışlı , enerjisini iyi kullanıyor , her işin altından kalkıyor.

Yani orta seviye bir telefon almışsındır , performans beklemek hata olur , ki yine de düzgün bir ROM ile , her işini yaparsın.

neyse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...