Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tablet Önerisi

kithnos_1

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Verdimya link, satan yerli site var. Alırsam oradan alırım ama hala Asus için bekleyeyim mi kararsızım. Tam olarak internet, rdio, crunchyroll ve ofis işleri için kullanırım diyorum, onlar için yeterli bu ama kararsızım hala ben. Paladin alırım alırsam ama.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Verdimya link, satan yerli site var. Alırsam oradan alırım ama hala Asus için bekleyeyim mi kararsızım. Tam olarak internet, rdio, crunchyroll ve ofis işleri için kullanırım diyorum, onlar için yeterli bu ama kararsızım hala ben. Paladin alırım alırsam ama.

netten baktım paladini 200 tl ye satan yerler var ama gümrük sıkıntı cıkarır mı bilmiyorum,bir de 3g yok sanırım bunlar da degil mi ?

asus tr de piyasaya kactan cıkar bi tahminin var mı
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de önümüzdeki 2 hafta içinde tablet alcam da karar veremedim bi türlü.

10.1 ekran, 200+ppi, 1.2ghz+, android bi tablet arıyorum ama yok gibi bir şey.

huawei'nin duyurduğu çok iyi duruyor ama huawei olduğu için güvenemiyorum alete, zaten çıkmadı daha.

galaxy note 10.1 olabilir ama o da çıkmadı.

sanırım şu an için galaxy tab 10.1 alıcam. istediğim tablet çıkınca da bunu birisine hediye eder kendime istediğimi alırım.

ama şu dediğiniz, adını hiç duymadığım tabletleri de inceliyim bi..
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

GERGE said:

netten baktım paladini 200 tl ye satan yerler var ama gümrük sıkıntı cıkarır mı bilmiyorum,bir de 3g yok sanırım bunlar da degil mi ?

asus tr de piyasaya kactan cıkar bi tahminin var mı

3g usb modem destekliyor galiba 99$ olan.

@Gerge , abi verdiğin linkteki yerin adresine China yazmışlar , emin misin TR stok çalıştıklarına ?

Edit : Bu Samsung Galaxy Tab 2 ne zaman çıkıyor ve kaç $ olur ? 600'den fazla olmaz umarım 10 inch olanı. ABD'den aldırmya çalışcam
Google'un tabı yok di mi henüz ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
sunthewhich said:

Abi tabletburada.com 'da yerli sayılmaz. Hakkımızda'yı okursan görürsün adamlar çinli bir firma. Ürünlerde yine sipariş üstüne yurtdışından geliyor 5-19 gün içinde.

Sonuçta onlar getiriyor, gümlükle uğraşmıyorsun. Sahibinden'den de alabilirsin işte, GET olan ilanlar güvenli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Phone özelliği neden konmuyor anlamıyorum , var mı bir bilgisi olan ?
Edit : Aslında teyzem bugün UK'a gitti , acaba oraya sorunsuz kargolanır mı 2-3 günde ? 100 dolar bedava harbiden la , ofis/mail yazmak için bile kullanılır yani dışarda.
Pen falan kullanılır mı acaba bunda , Galaxy Note gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Phone özelliği ben de istemem, telefon var zaten. İnternet gerekince telefon hotspot da oluyor tek tıkla ekrandaki widgete.

Sırf ofis, okuma ve film-müzik işleri için iyi ama. Yatağıma uzanıp anime izlerim güzelce, çizgiromanlarımı heryerde okurum. Düşündükçe alasım geliyor. Sahibinden'den taksit yaptırırım belki.
Sosyal ağlarda paylaş

kithnos_1 said:

sunthewhich said:

Ne biliyim 20 gün beklemek kasar beni. Şuan elimde var, gel al diyecek birisi olsa alıcam aleti.

Al sahibinden.com da , baya bir satan var Istanbulda 280-320 TL arası modeline göre
Ordakilerin tabletburada.com'dan bir farı yok. Drop shipping yapıyorlar. Ürün yine 1 ayda yurtdışından gelecek. Elinde stok tutan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
"nutella yerim" said:

sahibinden.com daki ilanda sanırım para peşin diyor yalnız,hatta teslimattan önce alıcaz gibi bir şey okudum ben pek acık degildi

Öyle bir şey yok abi Sahibinden'de, sitenin kendi olayı zaten taksit yapma.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de öyle diyordum da bi kaç gün kullanınca rahatlığını anladım. Eskisi gibi oyun oynayan biri de değilim artık. Film-internet-chat-döküman vs. hepsini halledebilcek kapasitedeler. Herhangi bir zorluğu da yok. Aşırı mobile olması da süper bişi. Evde, iş seyahatinde veya tatillerde kullanırım zaten. Dışarı çıkarken yanımda bulunmasına gerek yok, telefon görüyor işimi o durumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...