Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

yok hayır onu demiyorum, biz uefa şampiyonu olduk geldik türkiyeye fenerle alisamiyende maç yaptık yenildik. en iyi oolduğumuzu sölediğimiz sezonda şampiyon olduk ama, evimizde de kadıköyde de yenildik bunlara. ben bunların bir daha "14 senedir yenemiyonuz zaaa o kendi evinizde yenmeniz de 3 4 yılda 1 olur eheheheh" tarzı konuşmalarını istemiyorum artık bu yüzden gerçekten bir fenerliyi katledicem bigün. yani artık bunu yaşamak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

mokoko said:

bu sene şampiyon olalımda, şu maçı 0 6 kaybetsekte önemli değil.

siz bu maçı 6-0 kaybedin, takım dağılır

geçen seneden sora dağılmadıysa takım hiç bi şekilde dağılmaz merak etme. gerçi dağildıda toplardık işte olduğu kadar. lugano, santos, niang gitti. direk 3 tane ilk 11 oyuncusu hemde 2 tanesi en önemli bölgelerde. emenike geldi gitti oynamadan hiç. merak etme yani kolay kolay dağılmaz bu takım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu taraftar şuan öyle bir dönemden geçiyorki, öyle bir psikolojileri bozulduki, gerçekten dolaylı olarak iyi birşey ya da daha doğrusu "gerçek" birşey desen, hemen otomatik olarka savunma sistemi devreye giriyor ve saldıracak işi sıçratacak yer arıyorlar. ve nasıl oluyorsa muhabbet bir süreden sonra şikeyi ülkeye getirenlerin galatsray camiası olduğuna geliyor. ben gerçekten şaşırıyorum bu duruma. bizzat 3 4 kere yaşadım hiç alakasız bir konudan

bakın bunu da sizi kızdırmak için söylemiyorum gerçekten bu çok kötü bir durum bu galatasarayın başına gelseydi emin olun biz de öyle olurduk. acilen bu durumdan kurtulursunuz umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Açıkcası bir şekilde Fener farklı yeniliyor gibi bir durum olursa zaten seyirci stada dalıp skoru engeller 3-0 hukmen cezası alırlar.
bu direk olur ya. 4. golün atıldığını düşünemiyorum saraçoğlu'nda. atılamayacağından değil seyirci insan gibi duramayacağından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...