Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

Bırakın abi aykutu falan. Bütün felsefesi sadece galatasaray maçlarını kazanmak olan zihniyeti yollayın. Her sene sadece 1-2 gs galibiyetine endekslenmiş bir yozlaşma var takımda. Taraftar da bunu benimsemiş durumda. Sırf aykut ile 3 senelik sözleşme gs maçına doping olsun diye yapıldı. Ve son olarak Selçuk Şahin kabzımanı sırf galatasaraya 2-3 tane bala gol attı diye takımda tutuluyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

Bu sefer de olmadı gençler, play offlara iyi hazırlanın. Antremanları 2leyin. Çalışınca oluyor bakın son 20dakka berabere geçti daha ne olm?!

hala nasıl konuşabiliyorsunuz? hiç utanmıyomusn? 2-0 öne geçiyorsun kendi evinde tamam eyvalla goller de güzel, sonra 2. yarı bitmeden gol yiyosun işte tam o andan sonra bizim baskımız başlıyor, 2. yarı oynanan futbol ve topa sahip olma yüzdelerine bakarsan KENDİ EVİNDE oynayan bir fenerbahçeli için, ben sana sorarım sen ne ayaksın da hala konuşabiliyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

Digiwebde anca bitti, Baros bala döte haksız kazanç sağlayacakmış iyi olmuş oh lol

Dia'yı bişi sanıyordum ama şu maçtada gösterdi ki takım ruhundan mücadele ruhundan uzak gereksiz bir adam, kanat oyuncusu zaten değil forvet veya 4-3-3'ün açığı olarak oynasa belki ama o taktikte bizde yok

Üstüne 2-3 metre ilersinde arkadaşları yırtınıyor adam yeni girmiş umrunda değil. Bienvenu ve Dia'nın şu halleriyle hiç bir faydaları yok takıma, yaza satılsalar çok iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

|Joker| said:

Bu sefer de olmadı gençler, play offlara iyi hazırlanın. Antremanları 2leyin. Çalışınca oluyor bakın son 20dakka berabere geçti daha ne olm?!

hala nasıl konuşabiliyorsunuz? hiç utanmıyomusn? 2-0 öne geçiyorsun kendi evinde tamam eyvalla goller de güzel, sonra 2. yarı bitmeden gol yiyosun işte tam o andan sonra bizim baskımız başlıyor, 2. yarı oynanan futbol ve topa sahip olma yüzdelerine bakarsan KENDİ EVİNDE oynayan bir fenerbahçeli için, ben sana sorarım sen ne ayaksın da hala konuşabiliyosun?

Sol ayağım ben, sen ne ayaksın bilader? Aykut başkan düzgün değişiklik yapsa görürdük tiriviriyi. Son dakkada direkten dönmüş ağlamadık duvar bırakmadınız. İlk topunuz mu direkten dönen? O zamana bırakmayın kardeşim, bıdı bıdı. Yeneydiniz konuşaydınız. 12 sene olmuş hala bikbik, bir hareket yok.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

|Joker| said:

niye susup yere mi bakmalıydı :)
bir ayıp bir kusur mu işlemiş oldu yani takımı beceriksizliğinden galibiyeti koruyamadığı için ;)
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

escape said:

|Joker| said:

niye susup yere mi bakmalıydı :)
bir ayıp bir kusur mu işlemiş oldu yani takımı beceriksizliğinden galibiyeti koruyamadığı için ;)

topla oynama yüzddeleri ve dönen toplarının hepsini galatasarayda kalması... resmen kendi seyricinizin önünde rezillik bu!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...