Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Raze said:

Xenus said:

Arkadaslar US keyi ile EU keyi arasinda bir fark var mi? Biri 60$ digeri 55 euro. Ben 50 dolara Umman'da kutulu aldim kodu girdim onaylandi ama key ne keyi bilmiyorum buyuk ihtimal US keyi server seciminde bir sorun olur mu? Betalari oynamadim, fazla da takip edemedim ama oyunu aldim insallah beni utandirmaz. :)

oyunda region lock var. us aldıysanız amerikadan oynayabilirsiniz sadece. dikkat edin ona. us keyi ile amerikadan eu serverında oynayabilirsiniz. farklı şeyler server seçimi ile dünyada bulunulan yer seçimi

Hayda abi boyle salakca bisey olabilirmi? Is icabi donem donem US, Europe ulkesinde yasayanlarin durumu ne olacak? Facebook'ta bu soruna bakacaz diyorlar.. Acaba bu Arap ulkesi US regiona mi girer. Buraya girince de https://buy.guildwars2.com/ fiyatlar $$$ olarak cikiyor. :S Ama bu topicteki region listesinde Oman EU listesinde, http://www.guildwars2guru.com/topic/30434-where-to-buy-guild-wars-2-pre-purchase-eu/ Gerci twitterda Middle East ulkelerinde satilan US versiyon sorunu icin cozum ureteceklermis.. Cok kaypak haraketler bunlar. Bu region lock oyun ciktiktan sonra kalkar oyunun hype'i yuksekken fazladan para tirtiklamak icin cabaliyorlar...

Kimsenin begenmedigi EA bile SWTOR'da boyle bi adilik yapmamisti.
Sosyal ağlarda paylaş

selam ben kanuni. 40 yaşında bir oyuncuyum. geçenlerde adı "VAY AK" olan bir guilda girdim. girdim ama ne göreyim, gençler guild chatte küfür ediyorlar, buna inanabiliyor musunuz?? vay ak diyorlar, sen kimsin ak diyorlar. hemen çıktım tabi.

rabbim ne iğrenç bir maceraydı. hala o küfürler rüyalarıma giriyor. bir daha aile salonu olmayan bir guilda girmek mi? aslaa.
Sosyal ağlarda paylaş

ascraeus said:

selam ben kanuni. 40 yaşında bir oyuncuyum. geçenlerde adı "VAY AK" olan bir guilda girdim. girdim ama ne göreyim, gençler guild chatte küfür ediyorlar, buna inanabiliyor musunuz?? vay ak diyorlar, sen kimsin ak diyorlar. hemen çıktım tabi.

rabbim ne iğrenç bir maceraydı. hala o küfürler rüyalarıma giriyor. bir daha aile salonu olmayan bir guilda girmek mi? aslaa.

ahahahah

:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...