Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wasteland 2

Norak

Öne çıkan mesajlar

"reddit ama" said:

One of the things I love best about making this project is that I am simply not worried about how to get to the larger audience. My attitude is that if we make a great game they will find us. The fans have been very clear about the experience they want and I'm not going to dilute the approach based on the worry of some player that may or may not like RPGs. That said I can't imagine how anyone would not love a post-apocalyptic RPG with sandbox game-play, twisted humor, tactical combat and incredible music and graphics.

istediğim yorum şu
kalbim hızlı hızlı atıyor
fo3-bos fln güzel oyunlardı
ama beni hiçbirşekilde fo1-2 nin tatmin ettiği gibi edemedi,yanına bile yaklaşamadı.

bu oyun fena olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

haklisin ama zaten gercek 2 tane fallout oyunu cikti su ana kadar 1-2. hadi new vegas da yarim olsa 2.5. tactics guzel oyundu ama rpg degil zayen isminden belli. zevk alamadim dedigin 2. oyunun ismini bile yazmiyorum, o kadar nefret edilesi, gelmis gecmis en kotu crpg (sozde rpg tabii, fps diye cikarsalar decent oyun aslinda)
Sosyal ağlarda paylaş

yoo, var. nma'de bulursun heh. fo2'yi o ara fazla x-files seyredip yazmışlar zaten. uzaylılar mı dersin, komplo teorileri mi dersin. savaşmadan oyunun bitirilememesi mi dersin. oyun ekonomisi olarak da post-apo ile alakası yok zaten, sınırsız malzeme ile geziyorsun.

ha ben dahil değilim ama bu dediğim kitle var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...