Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wasteland 2

Norak

Öne çıkan mesajlar

Şurada takıldım yardım lordum pliz. Buglandı mı nedir.

Griffith Park
McDade ile Veronica'yı birbirine kavuşturdum. Veronica'nın oylar tamam. McDade'i lider yapmak kaldı.

White'a içki verdim. Simms'in gözünü aldım. Sonra yapacak birşey bulamadım. Simms'in gözünü bara ekleyemiyoruz. Ne kadar NPC varsa konuştum hiçbir diyalog opsiyonu falan yok.

Fealth Mayweather ile önceden konuşmuştum. Gözün morarmış dedim, Simms dedim bana o isimden bahsetme dedi. Şimdi gözü aldım geldim hiçbir yeni diyalog yok. Sadece katılmak ister misin var.

White alkolü alınca kayıplara karıştı hiçbir yerde bulamıyorum. Bir turretların arkasındaki alana bakmadım. Orada mı acaba? Onunla mı konuşmam lazım? Konuşmadığım bir o kaldı.

Sosyal ağlarda paylaş

Oraya bakmıştım. Birkaç yere daha baktım google'dan ilk çıkanlara. Farklı farklı oynamışlar. Neyse çözdüm:

Fealty'e kiliseye takılmak istiyorum demezsen Malediction çıkmıyor. McDade'e EVET İŞKENCECİ OLMAK İSTİYORUM deyince o zaman Malediction'a karşı delil istiyor. Fealty'e gözü verip delili alıyorsun. Nasıl bir çözümse bu.

Sosyal ağlarda paylaş

Samin dediklerine biraz katiliyorum.

Skill meselesinde bir tavsiyem, lockpick vs gibi skiller icin daha oyunun basi-ortasi aralarinda yerlerde bile 5 skill isteyen locklar trapler alarmlar vs cikiyor o yuzden hepsini biraz yapayim stratejisi biraz sorunlu. Konusma diyaloglari icinde ayni sey gecerli smartass kissass kickass diye 3 tane skill koymuslar sdf O yuzden bu tarz seyleri de yapabilmek istiyorsaniz safi intelligence olan (sonra da gerekli secondary skiller olarak charisma falan olabilir) hic bir savas skilli olmayan safi bu tarz skillere gitmis bir (hatta belki iki) karakter yapin. oyunun basinda biraz zorlanabilirsiniz ama baska sekilde bu tarz skilleri partye dagitirsaniz genelde oyunun ortalarinda bile daha anca 4 falan oluyor bu skiller ve hic bir halta yetmiyor. ha bence traple ve alarm skilliyle de vakit harcamayin ya birakin patlasin trapler onlara da skill vercem derseniz zor sdf

Silah konusunda da oyunun sonlarina dogru nasil bilmem ama suan armorlari cok yuksek olan elemanlar daha gelmedigi icin tapanca tufenkten automatic rifledan ve enerji rifledan falan cok daha kullanisli duruyor heh. ammosunun cok ucuz olmasi ve daha oyunun basinda iyi tapanca lootlari olmasi (AG centerdaki adam mesela) bunu etkiliyor. keske tapanca gitseymis dedigim cok oldu. ama tufenklerin acayip mesafeleri buyuk taktiksel avantaj sagliyor. Su an bir melee karakterim var ama henuz efektif olarak kullanabilmis degilim hehe. Bi de on bi tane weapon skilli koyup throwing koymamalari ve bombalarin lok diye attigin yere yerlemesi bombalari cok imba yapmis bence. buna cozum olarak da bombalari cok pahali yapmislar bu da mantiksiz bir cozum olmus. yani biraz gariplik var silah islerinde.

ha 10 senelik paticik tarihimde samin bir oyun hakkinda soyledigi seye 2 bilemedin 3. defa katilisim baska da olmadi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ben titanlara kadar geldim, hepsini yaptım valla o kadar sorun olmuyor, üstelik şu anda bekleyen 20 kadar puanı var herkesin

bombalar konusunda bende aynı fikirdeyim ama zaten az ve pahalı oldukları için birde skill eklemek istememiş olabilir.

melee adamları nasıl kullanıyorsunuz mesela yetmiyor?

şimdiye kadar gelen düşmanların %70 kadarı belki daha fazlası takımın ortasına gelip duruyor, hal böyle olunca melee adamlada gidip onları dövüyorsun...ben kullanmadım ama üste npc getiriken onları böyle kullanıyordum, shotgun da aynı şekilde, adamların önüne koy, tüfekler öldürmez ise o vursun
Sosyal ağlarda paylaş

Bladed ya da blunt ap ve hit chance upgradelerine rağmen brawler kadar outputa çıkamıyorlar. Yine de bullet soak olarak 9 armorla chiselı yanımda gezdiriyorum.

8-11 critlerde öyle farklı damagelar vermiyor, 101 olmazsa 103 vs. anca. Brawlarda meleeler gibi geniş bi aralık yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...