Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük Mafya hayatı için ''MafiaLifeTR''

mafialifetr

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

mafialifetr said:

yanlız siyasi içerik olmasın

dostum şöyle bişey yaptım siyasi içerigi kaldırıp biraz daha şekilli oldu

http://i.imgur.com/1qqVm.jpg

bu daha iyi olmuş kardeşim fakat bu bir mafya oyunu olması dolayısıyla sadece yazısını yaz ve bn geri kalanını yaparım emeklerin için teşekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

site sahibi kardeş bi bakarmısın, biz göçmen İtalyanız ve ben Newyorkta tazı yarışı mafyası kurmak istiyorum senin sitende oluyor mu bu??? oluyorsa haftalığım olan 100tl yi yatıracam bu işe??
dedemin de hayali buydu hep newyorkta mafya kurmak isterdi ömrü yetmedi garibimin ama ben torunu olarak bunu yapacam and içerim ki yemin olsun ki bunu yapacam!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu büyük oluşumdan çekinen Türk Devleti bir gece operasyonu ile alemdeki bütün babaları içeri aldı ve kumarhanelerini, fabrikalarını ve mühimmat depolarını deşifre ederek yok etti. Fakat gözden kaçırdığı ufak bir ayrıntı vardı. Devletteki dengeleri bu babalar saglıyordu. Tarih 2012 Şubatını gösteriyordu. Dış güclerin desteklediği gruplar Türkiyede rant saglamaya başlamıştı ve devletin artık buna bir dur demesi lazımdı.
Bir gece babaların kaldığı hapishaneye bir baskın düzenlendi ve babalar hapishaneden kaçırıldı. Artık Türkiye aldığı bu büyük riskin sonuçlarını görmek için bekliyordu . Dış ülkeler sıfırdan başlayacak olan babaların neleri düzenleyeceğini merak ediyordu ve babalar aleme girdi.

EZEL VADISI
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...