Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.4.3 sonrası TVZ

crimsonking

Öne çıkan mesajlar

Replay
İnanmıyorum ki aklı selim herhangi biri şu oyun için dengeli bir oyun desin artık.
1.4.3'ün bariz etkilerinden biri de gözler önüne seriliyor burda ayrıca, adam brood gidiyor + infestor binası atıyor e mecburen viking çıkıyorum ama öncelikli broodları marine'lerle alıyorum ve adam tek tuşla tier 2 ünitelerine dönüyor ve rahatça kazanıyor.
Niye? Çünkü production'ın ve eldeki resourceların büyük kısmı viking'e dönmüş durumda...
70 apm ile sürekli bane bas mikroya gerek yok atak move muta bas kontrol bile etme öldürt arkadan arkaya brood çık fail ol yine muta dön oyun kazan.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok terran hala op bir iki nerf yemesi gerekiyor bak viking basıyorum demişsin olmaz en az 10 saniye geç çıkmalı vikingler hatta yerede inmesin, mulelerde işçilerin yarısı kadar toplasın.

Zaten blizzard'da çalışan amcamın oğlu bana mektup yazmış "YİGGEENN Terranı bırak 3 ncü hikayede Terran ırkı yok oluyor"
Sosyal ağlarda paylaş

Seaa said:

benim daha çok karşılaştığım bir sorun ise şu; b.lordu vikingle aldıktan sonra 55sn içinde çıkan ultralara peynir ekmek olmak.

Aynı olay colosus için basılan corrupterların colosuslar öldükten sonra elde kalmasına benziyor. mass stalkerla gelip harcayabiliyor adam seni.. ne yapıcan adamı oyalayıp broodlorda çıkmaca... bazen olmuor
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Hacı, kusra bakma ama marineleri çayırda geziye mi çıkarıyorsun ? Suratlarına banelingler patlamış ya. Şimdi sen bu maçı yeni patch geldiği için mi kaybettin ? Ahgggggg

Belki 1-2 squad'a öyle oldu maçı komple izledinmi? Geri kalan battle'ların hepsinde split üst düzeydi.

Ayrıca evet orda viking yerine ghostlarım olsaydı kazanamasam bile şansım çok daha yüksek olacaktı nitekim mutalara da bane'lere de snipe atacaktım.

Edit: Bu arada hadi benim 2 tane direk patlayan squadım vardı, zerg ne yaptı?

Oyunun geri kalanı süresince nerdeyse 1 bane 1 marine takas etti, mutalarla 2 kere fail oldu, broodlarla fail oldu, natural'indeki ameleleri ve gaz'ı kaybetti, 3. üssündeki amelelerin bir kısmını kaybetti, çok defa zerglinglerini boşa harcadı ama yinede kazandı...
Sosyal ağlarda paylaş

inyourmind said:

Zerg'i o kadar rahat bırakırsan harraslamazsan broodlord'a da döner ardından ultraya da döner maymun eder seni...

LOL replayi izleyin diye koyduk!
Başta zaten bunker rush yiyor 1 bunker için 4-5 baneling 6-8 tane zergling feda ediyor devamı da var doğal expi ve 3. üssüde harras yiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sırf ground timing harraslarla zaten tvz'de t kazanmamalı bence zaten öyle olmuş dropsuz terran oyun kazanamasın lütfen...(1 tane dropta 5-6 drone falan aldın sanırım o kadar)

çoğu kombatta da bir üstünlük kuramamışsın her ordular çarpışmış sıfırlanmış baneler çok dövmüş marineleri... z ucuz üniteleri ve fazladan gelen kaynağıyla da yenmiş oyun uzadıkça.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

sırf ground timing harraslarla zaten tvz'de t kazanmamalı bence zaten öyle olmuş dropsuz terran oyun kazanamasın lütfen...(1 tane dropta 5-6 drone falan aldın sanırım o kadar)

çoğu kombatta da bir üstünlük kuramamışsın her ordular çarpışmış sıfırlanmış baneler çok dövmüş marineleri... z ucuz üniteleri ve fazladan gelen kaynağıyla da yenmiş oyun uzadıkça.

Usta bu flaming başlığı yada QQ başlığı olabilir ama içinde en önem verdiğim yorumlar bu senin yaptığın gibi olan yorumlar.

Zamanını ayırmış izlemişsin replayi sağol ama sende arada büyük bir fark görmedinmi. Ben şahsen iki ırk oynadığım için daha büyük nefret doldum çünkü adam zergide berbat oynadı (silver seviyesiydi bence) ama kazandı...
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

1.4.3 sonrası TvZ böyle:
http://drop.sc/118461

oyun boyunca mid game e gelmeden 3 kez siege mod yokken butun orduyu karsilamaya calis, dakka 30 a kadar 1 kez drop yap, adamin ultraya techturnunu bi zahmet gor, ghost bir ise yaramiyor diye 1 tane basma infestorlara 1 tane emp atma , vikingleri koyun gibi 1 broodlord alicam diye ic ice sok 2 fungalla hepsini erit , map control olmadigi icin adama aldirdigin baselerin haddi hesabi yok gel burda hebe lee hu be leeeee .

hi birde o bastaki helionlarla tumor tutucaktin heralde ama cliff kenarinda tumoru bile alamadin be ispartalim .

Bu mesaj uyarı almıştır. /huun
Sosyal ağlarda paylaş

Kimin nesi olduğunu bilmiyorum ama bu mesajı atmak için yeni hesap alman gerçek nickinle yazsan kimsenin yazdıklarını kaale almayacağı ve bana oyunu öğretecek biri olmadığını göreceğinden çekindiğini kanıtlıyor zaten. "Trollük yaptım ne kadar zekiyim öhehehe" diye dolaşan bir insanın hayatı ne kadar boştur ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...