Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.4.3 sonrası TVZ

crimsonking

Öne çıkan mesajlar

Yukardaki tartışmayı ancak okuyabildim, kaçırdığıma üzüldüm :)

_Spartacus_ said:

Starcraft 2 konusunda "bilir kişi"yim. Bu seni neden rahatsız etti, bilmiyorum.

Onu rahatsız ediyormu bilmem ama tür lüanslar beni ediyor mesela. Sadece bu olaya has değil, keza kendinizi sürekli bu kadar övmeniz ve yerlere göklere sığdıramamanız bende tamamen antipati yaratmaya başladı mesela. Ha senin çok umrunda olur mu, o da ayrı. Ama bu Sparta herşeye karşı en iyisini ben bilirim tavırları, ıı ıh, uzun vadede kaybettirir. Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sensei said:

_Spartacus_ said:

Onu rahatsız ediyormu bilmem ama tür lüanslar beni ediyor mesela. Sadece bu olaya has değil, keza kendinizi sürekli bu kadar övmeniz ve yerlere göklere sığdıramamanız bende tamamen antipati yaratmaya başladı mesela. Ha senin çok umrunda olur mu, o da ayrı. Ama bu Sparta herşeye karşı en iyisini ben bilirim tavırları, ıı ıh, uzun vadede kaybettirir. Saygılar.

adam 3 GSL 5 MLG 23 Daily cup şampiyonu bilir kişi! rahatsız olmamalıyız bence.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sadece bu olaya has değil, keza kendinizi sürekli bu kadar övmeniz ve yerlere göklere sığdıramamanız .
Ne? Nerede ben kendimi övdüm ya da yerlere göklere sığdıramadım. SC2 hakkında "bilir kişi"yim. Bunun neresi yanlış? Master ligin üst sıralarına makro oyunlar oynayarak çıkan biri oyunu bilmez mi? Bu da onu bilir kişi yapmaz mı? Oyunu bilmeyen birinin benim oyunum hakkında ahkam kesmesine tabii ki tepki gösteririm, bunun neresi kendini övmek? Beni bile kendini beğenmiş yaptınız ya, pes.
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

said:
Sadece bu olaya has değil, keza kendinizi sürekli bu kadar övmeniz ve yerlere göklere sığdıramamanız .
Ne? Nerede ben kendimi övdüm ya da yerlere göklere sığdıramadım. SC2 hakkında "bilir kişi"yim. Bunun neresi yanlış? Master ligin üst sıralarına makro oyunlar oynayarak çıkan biri oyunu bilmez mi? Bu da onu bilir kişi yapmaz mı? Oyunu bilmeyen birinin benim oyunum hakkında ahkam kesmesine tabii ki tepki gösteririm, bunun neresi kendini övmek? Beni bile kendini beğenmiş yaptınız ya, pes.

Şimdi oyun becerisi ile "bilir kişi" olmayı kıyaslayacak isek bence Sleeep ile aynı kefene girmeniz lazım.Bir de Sleeep'in genel tecrübelerini de hesaba katacak olursak bu konuda seni dövdüğünü görürüz.

Ha insan olarak karşılaştıracak isek zaten her şey ortada....
Sosyal ağlarda paylaş

inyourmind said:

Seaa said:

Sensei said:

_Spartacus_ said:

adam 3 GSL 5 MLG 23 Daily cup şampiyonu bilir kişi! rahatsız olmamalıyız bence.

Bu ne lan ? Bozacının şahidi şıracı sıtayla ? Sea şimdi de işin gücün yok elalemin avukatlığını mı yapıyorsun ? Aferim sana...

Sanırım sea yukardakileri söylerken ironi yaptı. Spartacusu savunmadı yani en azından ben öyle anladım tartışmayla alaksızda olsa bari tartışırken birbirinizi anlayın diye diyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Şimdi oyun becerisi ile "bilir kişi" olmayı kıyaslayacak isek bence Sleeep ile aynı kefene girmeniz lazım.Bir de Sleeep'in genel tecrübelerini de hesaba katacak olursak bu konuda seni dövdüğünü görürüz.
Şaka mısın sen? Sleeep nereden çıktı? Ben kimseyle "bilir kişi" olmayı kıyaslamıyorum. "Sleeep'ten daha fazla biliyorum" da demiyorum. Sleeep de bilir kişidir elbette. Benim tartıştığım insanlar Sleeep mi? Ya da Sleeep'in 10'da 1'i oyun bilgisine sahip kişiler mi?

Edit: Aynı kefene girmeyelim ya, daha yaşımız genç :D
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Beni bile kendini beğenmiş yaptınız ya, pes.

İşte aynen bunu diyorum kardeşim, Bölesin demedim ama böle olma diye dedim, çünkü gidişat yada dışarıdan görünen bu yönde diye. Ben inanıyorum ki, ciddi bir anket yapılsa kimle arkadaş olmak istersiniz kime daha yakınsınız, kim daha canayakın, sevecen arkadaşvari (artık nasıl nitelendirirsen) konusunda zorlanırdın :)Ne gerek var herşeyde bişileri dikte etmeye.

Düşün Memphis yada Harris'in trolleri bile, bazen daha sempatik gelior yahu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan varya memphis okudukça seviniyordur, adam fake account açıp ordan trolledi olay nerden nereye döndü spartaya.

Yapılan edilen ortada, streamler olsun akademy olsun oynan oyunlar ligler herşey ortada. Ben masterın tepesinde olsam valla bu adamlar kadar alçakgönüllü olmam bi laf koyarım laf edene alamadan gider.Ne olmuş bilir kişiyim demişse ? 85 milyonluk ülkemizde bundan, öbürkünden(sleep) berikinden (mufduu vs. vs.)
bu 3 ünden 5 şinden daha iyi bilen T.C. vatandaşı varsa tanıtın bizde bilelim a.q.

Starcraft la ilgili resmi mahkemede duruşma olsa tespitde bilirkişi diye bu adamları çağırtırlar lan savcılık araştırma yapsa konuyla ilgili.

burda tekrar söylüyorum şuraya yazı yazan arkadaşların %90 ı sparta olsa ben bilirkişim demezdi, Direk OTORİTEYİM derdi aq :)
Sosyal ağlarda paylaş

jadddettt'cim zaten Spartanın yaptıklarına ettiklerine gerek akademi gerek şu bu desteklerine kimsenin bişi diyeceği yok, o noktada bende gerekeni söylerim.
Ama insanın kendini övmesi yerine, asıl başkalarının onu övmesini sağlaması daha güzel olmaz mıydı?

Spartada bu nacizane uyarımızı dikkate alırsa ne ala, almazsa da dünyanın sonu değil. Önümüzde bir tunuva var, bu onun oyun camiasıyla barışması için bir fırsat olabilir. :)

*** Herşey Spartacus'e bağlıydı, dın dın dın dın.....
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

Her patch sonrası bir kavga patlak veriyor hep blizzin suçu bunlar.

Bence onların suçu yok, aramızda egosu cok yüksek olan, hiç bir blizzard değişikliğini beğenmeyip herşeyi daha iyi bildiğini düşünen insanlar var.

Türkiye de 1 tane pro diyebileceğimiz oyuncu yok fakat konu lafa gelince Korelilerden daha iyi biliyoruz şu oyunu.

Bide başkasını **kiyle gerdeğe girmekle meşhuruz, "adam xxden ve xxden daha iyi bildiğinin konuşuyor" gibi veya "daha önce şu meşhur oyuncu bu build kullanılmaz, yani kullanmam" dediği gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spartada bu nacizane uyarımızı dikkate alırsa ne ala, almazsa da dünyanın sonu değil. Önümüzde bir tunuva var, bu onun oyun camiasıyla barışması için bir fırsat olabilir
Oyun camiasıyla ilgili hiçbir sorunum yok. Daha kötü oynayacağımı bilmeme rağmen yorum yaprak stream yapıyorum, battle.net'te -hiç tanımadığım biri olsa bile- strateji/taktik sorunca detaylı bir biçimde cevaplıyorum, zaman ayırıp akademi programını yaparak insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Tüm bunlara rağmen, dediklerinin yanlış olduğunu söylediğim için her dediğime atlayan 2-3 kişi varsa onlarla barışmayayım, kalsın. Oyunu bile oynamayan 2-3 kişinin görüşünü tüm camianın görüşü olarak görme. Tur-1 kanalına girip sor bakalım, ezici çoğunluk bana antipatik biri olarak mı bakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...