Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EVE Online: Scanning ( Arama Rehberi )

alabandes

Öne çıkan mesajlar

Alabandes'in kendi sitesini uzun zamandir takip ediyorum emegi ortada resmi nereden aldiginin bir onemi yok bende alirim sende alirsin ama onu bos yapistirinca zaten bir anlam ifade etmez. Adam icini doldurmus nereden aldigininda pek bir onemi yok. Ha sen bir zamanlar bir arkadasin yaptigi gibi telif hakki bende yayinlayamazsin sil resmi diyorsan o zaman o Alabandes'in bilecegi istir.

Zamaninda cok genis capli rehberde mevcut idi sahibi telifi var deyince cektim geri. Hos kiz arkadasim TPE ile birlikte calisiyordu arastirdim telif hakki falan yoktu onu kendi kendi dunyasinda kurmus arkadas ya da yaptigi isleri baskasinin adina tasdikletiyor.

Uzun lafin kisasi rehberi hazirlamak icin harcamis oldugu vakit daha onemli oyunu bilmeyenler icin resmin geldigi yerin onemi yok. Belirtilmesi gereken birsey ise ve belirtilmiyorsa bu paylasimi yapana kalmistir.

Tekrardan eline saglik diyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

alabandes eline sağlık kardeşim. Eklemek istediğim birşey var sadece arama tarama işlerinde tek1-tek2 frigate kullanmanız şart değil. Anomaliyi bul sonra yok git gemini al tekrar git uzun işler biraz. Normal geminize takacağınız probe launcher ile de rahatlıkla bulabilirsiniz. (Skilleri kasmak şartıyla) Heron falan PVPde arama yapmak için bonusu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...