Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgilinize aldığınız en pahalı hediye ?

odullusoru

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

Liebe said:

bende yaziim bari..4 sene önce baya güzel bi kolye küpe seti almıştım pahalıydı baya hatırlamıyorum ama..sevgililer gününden 2 gün önce flan ayrıldık ikimizde bi arkadaşımızla hediyeleri birbirimize yolladık falan saçma sapan bişi olmuştu :D bu sefer sadece kolyeyle yetindim de dışarıda yemek alkol falan yine baya bi girdi hayırlısıyla..

abi madem ayrilmissin niye veriyosun hediyeyi deli misin. Ilahi mesaj gelmis sen halen tirmalamissin.

hakikaten seviyodum kızı , al evlen diye tabir edilen kızlardandır ki hala arada bir görüşürüz konuşuruz falan ama anlaşamıyorduk bir türlü bende ayrılmıştım en son.zaten hediyeyi ilk o yollamıştı bende altta kalmadım ,yollamasa bile göndermeye niyetim vardı orasıda ayrı =)
Sosyal ağlarda paylaş

"önemli olan maddi değil manevi değeri" geyiği tamamen doğrudur. ben mesela hediyeleri ihtiyaç doğrultusunda alıp sürekli kullanılması taraftarıyım. gidip kıyafet ayakkabı alıyosun mesela , kendi zevkiyle almadığı için insan hatır için giyip sonra sıkılıyor. o bakıma çanak anten+decoder :D , çift kişilik yatak, elbise dolabı falan almışlığım var 300-500tl. ama onun için en değerli olan (benim de en çok aklıma kazınan), kavga ettiğimiz bir günün sonrasında gönlünü almak için cebimdeki 25tl ile çiçek alıp taksiye binecek para da kalmayınca 20 dakka yürüyüp evine gidip verdiğim o çiçektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...