Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vidya Gaem Awards (Canli Stream)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

hamburger helper videoda sesi izinsiz yayinlandigi icin cease&desist talebinde bulunmus lol

magnet:?xt=urn:btih:4DF4AB729CD26C12D8F9029DFB9A8077EC34E86E&dn=2011%20Vidya%20Gaem%20Awards.mp4
&tr=udp%3a//tracker.openbittorrent.com%3a80

su torrenti izlemek isteyenler icin

bide oylama ile alinmis kararlar, steam hesabiyla oy verildigi icin valve in bi adim onde olmasi normalde yani orda aldigi odulu haketmiyen oyun sayisi az :p

ben cogunu tahmin ettim zaten daha yayina girmeden
Sosyal ağlarda paylaş

oy daha önceden verilmiş herhalde, canlı yayın oy kapanınca hazırlanmıştır.

bazı şeyler şaşırtmadı beni. mesela dead island trailerı birinci gelecekti tabii ki. bi ara herkes hypeladı videoyu sırf "kız ölüyüüüür" diye.
öte yandan portal 2'nin birinci geldiği konular şaşırttı, skyrim votelarda daha ön planda olması gerekirdi. herhalde steam üstünden votelandığı için skyrim hep geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Portal Planescape awardu hak etmiyor en azından. Aslında hak etmiyor demeyelim de, Witcher2 daha fazla hak ediyordu. Yoksa seslendirmeye falan bişey demiyorum. Ki activision awardda bile origini haklı olarak yerin dibine batırırken steam reklamı yapıyor.

Trailer olayını oyundan bağımsız değerlendir, dark souls trailerı dead island kadar etkileyici değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

dark soulsun olduğu kategorilere bieşy diyemicem ama portalın ve bastionun aldığı ödüllerden nefret edenler de bir takım çevreler sadece, ikiside gayet haketti aldıklarını, portal 2 seslendirme konusunda çok itiraz eden vardı ama yani gayet inanılmazdı şimdi kabul edelim

video sıçtığı için golden voice kısmını izleyememiştim, arkham city i de oynamadım ama hem bastionun narrator hem smerch son derece başarılıydı zaten çok ufak farkla almış smerch
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Trailer olayını oyundan bağımsız değerlendir, dark souls trailerı dead island kadar etkileyici değildi.

çok daha etkileyici
hadi tamam dark souls oynamadınız trailerın ne kadar başarılı yansıttığını kavrıyamıyorsunuz, de3 2010 e3 trailerından nasıl daha etkileyici olabilir ?

http://www.youtube.com/watch?v=i6JTvzrpBy0
Sosyal ağlarda paylaş

trailer gerçekten başarılı deus ex hr'nin. hem hikaye hakkında bilgi veriyor, hem gameplay içeriğini gösteriyor, hem güzel bir kolaj olmuş, hem de nefis bir müzik akışı var, özellikle o sondaki melodi hoşuma gidiyor.
yani "bir trailer nasıl hazırlanmalı"nın mükemmel bir örneği olmuş.

ancak olay oylara bakıyor. zamanında en çok hype edilen trailer dead island'dı, insanların aklında o kalmış.

ödüller kısmında en iyi seslendirme aktörü olarak adam'ı seçmesini isterdim. adam'ın sesini çok beğendiğimi söylemeliyim. her ne kadar portal 2 seslendirme ekibi genel olarak iyi iş çıkarmış olsa da, "tek bir kişi" seçeceksek o da adam olmalı bence.
o sese sahip olmak süper bir duygu olsa gerek.
oyuna daha fazla soğukluk ve katılık katan bir ses tonu.

http://i.imgur.com/NAP3i.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...