Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Broken Age

MadOrca

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Oynadım bitirdim act 1'i az önce.

Yaklaşık 3.5 saat sürdü. 2 act var totalde ve actlerin aynı uzunlukta olacağını varsayarsak baya kısa bir oyun olacak.

Müzikler ve voiceacting çok güzel.

Artwork vs. çizimler o kadar da ii değil. Yani değişik bir tarz yaratalım şeklinde tasarlanmış belli ki ama çok etkileyici bir atmosfer veya tasarım yok. Çok hızlıca yapılmış gibime geldi. Özellikle background çizimleri.

Hikaye fena değil, ilginç. Güzel bir twist bekliyorum. dialoglar vs eğlenceli. İstediğin zaman çocuğu istediğn zaman kızı kontrol edebiliyorsun. İlginç olmuş. Baydığın an diğeriyle oyniim biraz diip onla devam ediyorsun.

Zorluk olarak çok basit geldi. Takıldığım yer hiç olmadı. Örneğin bişey görüp, ha demek buna kesici bişey lazım diip koyuosun oluyor. Şaşırtmıyor seni hiç. Monkey Island'da vs. hayatta öyle düşündüğün gibi gitmezdi. Fantastik ve dolaylı yollardan çözerdin. Bunda direkt tek düze, aklına geliyor yapıyorsun oluyor.

Kısacası eh yani çerezlik keyifli bir oyun olmuş.

ama bir Grim Fandango'nun veya Monkey Island'ın tırnağı olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

kurt

o şerefsiz kurtu ayı yapsalarmış keşke pedobear gibi asdf, kaç tane teenager kız kaçırdı doymadı hayvanoğlu hayvan.

oğlanın story son 5dkya kadar ölümüne bayıcıydı ya

fena oyun değil ama o kadar milyora grim fandango gibi bi şeyi yapmış elemanlar bunu mı çıkarabildi yani yazık
Sosyal ağlarda paylaş

Grim Fandango büyük ihtimalle en iyi adventure oyunudur (benim en sevdiğim değildir ama objektif olarak en iyisi diyebiliriz) buna rağmen adventure türünün daha revaçta olduğu bir zamanda iyi satamadılar. Zaten bu düşük satışlar bir çok projeyi bitirdi ve tür gerileme dönemine girdi.
O yüzden Grim Fandango benzeri bütçeli bir adventure oyunu beklemek hayalcilik olur şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

90'ların sonuydu abi grim fandango, adventure genre zaten ölmeye başlamıştı o aralar en revaçta olduğu zaman çoktan geçmişti yani adventure olarak satılamaması normaldi ama bi oyun olarak satılamaması ilginçti çünkü adventuredan nefret eden insanın bile oynayınca grim fandangoya aşık olduğunu gördüm ben bizzat. gelmiş geçmiş en iyi adventure'ın gf oldğunu da kabul etmeyecek adventure oyuncusu yoktur sanırım

neyse bi hd yapıp steame çaksalar güzel olmaz mı? olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...