Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sormak istedim..

suBzer0o

Öne çıkan mesajlar

subzero said:

malmısınız abi? Niye rus olduğunu belli etmiş ki ? geçiceksin tabi dalganı , yabancı dese yetmiyormuydu?

Adam Rus olduğunu belirtiyor çünkü misal bir İsveçli ile bir Rus Türkiye için farklıdır.
Rusyanın Türkiye ile çok daha fazla ticareti ve turizm alışverişi var. Yani bir Rus çok daha kolay iş bulur ülkemizde, bunu belirtmesi gayet normal, sen asıl terbiyesizliğin için özür dileyeceğine gelip hesap soruyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Abi düşüncem yanlış olabilir tamam kabul ederim bunu.. yanlış düşündüğüm yani kişinin bizi trollediğini düşündüğüm için normal dalga geçilmesi demişim.. ama ben dalga geçicek bişey yazmadım o topicte , yani forum seviyesini etkilicek , kişiyi rencide edicek bişey söylemedim. Ne zamandan beri düşüncelere ban veriliyor?

@tatar ramazan

ne terbiyesizlik yapmışımda özür dilicem ki?

edit: imla
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0o said:

suBzer0 said:

malmısınız abi? Niye rus olduğunu belli etmiş ki ? geçiceksin tabi dalganı , yabancı dese yetmiyormuydu?

şu mesaj neden ban sebebi bir fikri olan var mı?

ilgili konu :bu

suBzer0o said:

Abi derdim forumda mesaj yazmak değil ki.. Çok şaşırdım niye şu lafıma ban yediğime onu öğrenmek istiyorum.. Ya troll filan bi adam olsam , ağzı bozuk biri olsam , kavga eden bi tip olsam anlıcam.birikti filan dicem.

insanları haraslayıp bununla övünmek, sonra ceza alınca da "neden ceza aldım" demek için yeni üyelik açmak.

bazı üyeler "bir şekilde karşı üyenin açığını bulmak" için çaba gösteriyor.
senin burdaki bahanen de ordan gelme.

"normal bir üye olsa özellikle rus olduğunu belirtir miydi, işte o yüzden fake ve dalga geçerim".

hayır kardeşim geçemezsin. böyle bir mantık kuruyor olman da deli saçması.

mesela diyelim ki ben yarın gidip ingiliz bir gelinle evlendim.
türkiye'ye geri dönüp yaşamaya karar verdik.
özel olarak ingilizlere tanınacak bir hak olabilir veya ingilizlerin kolaylıkla çalışabileceği bir meslek olabilir diye belirtirim orda, "ben bir ingilizle evlendim" diye.

bu beni fake üye yapmaz, sadece sorumun detaylarını veriyor yapar.

herkes %100 sizin mantalitenizde olmak zorunda değil.
"orda yabancı yazması gerekiyordu, rus yazdığı için ilgi çekmeye çalışıyor, çünkü biz rus ve moldovyalılara takıntılı kişileriz".

yeni gelen bir üyeden bahsediyoruz bi de, normalde balonlu üyelere hoşgörüyle yaklaşması gerekiyor üyelerin, ama demek ki belli bir seneden sonra kayıt olan kişilerden bu hoşgörüyü beklemek de mümkün değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...