Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

14 Şubat İçin Muhteşem Hediye - LORD VE LADY'LİK ÜNVANI

aente

Öne çıkan mesajlar

OHA BENİM NİYE AKLIMA GELMEDİ LAN BU

49 TL ye sizi paşa yapıyorum arkadaşlar.

kaliteli kağıda baskı hemde %101 yasal.

TÜM TÜRKİYE ŞEHİRLERİNİN KAPILARI
SİZE SONUNA KADAR AÇILSA
NASIL OLURDU?

demiyoruz.

KAPILAR FULL + FULL AÇIK.

yaptım olacak.

alın bu da prova çalışması

http://i.imgur.com/8iFNA.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Vize alabilirsiniz yazısının yanında yıldız var ; sayfanın altına baktım yıldızın açıklaması yok. Sonra aklıma geldide fareyle seçtim orayı ; beyaz zemin üzerine beyaz yazıyla yazmışlar :)

*Bu sertifika size yasal bir ünvan kazandırır, ancak vize başvurularında; sizin suç siciliniz ve ekonomik durumunuz da olumlu cevap almanızda hiç kuşkusuz önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden sadece bu sertifika, size tek başına vize almayı garanti etmez, sadece avantaj sağlayabilir. Belgelerin üreticisi İngiliz Moon Estates şirketidir. Exclusive Gifts Mağazası, sahibi ve çalışanları, sadece aracı oldukları için hiçbir durum ve koşulda, veya herhangi bir anlaşmazlıkta bu durumdan sorumlu tutulamaz. Bu ilanı görüp, üründen sipariş edenler ilandaki tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-koleksiyon-yazili-basili-urunler-bildiginiz-herseyi-unutun-63814851/pasif-ilan/#classifiedTitle

Adam bildiğin 0 maliyet + kar düzeniyle kırpıyor milleti. Canım halkımda keriz tabi hffff.

Bildiğin tellibağ şişesinin etiketini söküp üstüne mutlu yıllar canım diye powerpoint template atılmış etkikete 70 tl veren var. Kız arkadaşım böyle bir hediye alıcak ayrılırım galiba.

Edit : Bu daha acı. Şişeler boşmuş.
said:
" Kanunlar nedeniyle internette içki satışı yasak olduğundan yalnızca şişe gönderilmektedir. (Detaylı bilgi için arayınız) "
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

OHA BENİM NİYE AKLIMA GELMEDİ LAN BU

49 TL ye sizi paşa yapıyorum arkadaşlar.

kaliteli kağıda baskı hemde %101 yasal.

TÜM TÜRKİYE ŞEHİRLERİNİN KAPILARI
SİZE SONUNA KADAR AÇILSA
NASIL OLURDU?

demiyoruz.

KAPILAR FULL + FULL AÇIK.

yaptım olacak.

alın bu da prova çalışması

http://i.imgur.com/8iFNA.jpg

son "sivil" pasanin zeki muren oldugunu dusunursek tutmaz bu
Sosyal ağlarda paylaş

adam basarili yani, olay neyi sattiginda degil ansil pazarladigina bakar daima

insanlar satin aldigi surece ortada bir problem yok, satanla degil bunlara para verenle dalganizi gecin, televizyonun acma dugmesine bastiginzi andan itibaren bunun kat kat kat daha igrenc bir versiyonu ile basbasa kaliyorsunuz bugun zaten

a.k.a.

halk bunu istiyor

yapcak bisi yok
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

adam basarili yani, olay neyi sattiginda degil ansil pazarladigina bakar daima

insanlar satin aldigi surece ortada bir problem yok, satanla degil bunlara para verenle dalganizi gecin, televizyonun acma dugmesine bastiginzi andan itibaren bunun kat kat kat daha igrenc bir versiyonu ile basbasa kaliyorsunuz bugun zaten

a.k.a.

halk bunu istiyor

yapcak bisi yok

Adamın yaptığı dolandırıcılık tek farkı aptallara yönelik bir dolandırıcılık örneği ama bu aptalları suçlu yapmaz.
Daha komplike bir olayda aptal bizde olabiliriz,olayın atmosferine kapılmamız bizim akılsızca davranışımızın göstergesi olabilir ama bize yapılan durumun dolandırıcılık olduğu gerçeğini değiştirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

serbest piyasa ekonomisi varken ticarette dolandiriciliktan bahsetmek cok sacma

alan memnun satan memnun oldugu surece yapicak bisi yok

ha satan sattigi urunle ilgili alicisini memnun edememis veya eksik urun teslim etmisse tuketici kanunu var ortada, sikayet eder parasini geri talep eder iste vermesse gogo tuketici mahkemesi

isteyen istedigi seyi satmakta, isteyende almakta serbest yasa ile kisitlanmis seyler olmamak kosulu ile, eroin alir "mal bok gibi cikti" diye tuketici heyetine gidersen haliyle atarlar iceri

http://www.itusozluk.com/image/istanbul-havasi_182226.jpg

sunu bile satabilen var yani, lort lady tatava
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

serbest piyasa ekonomisi varken ticarette dolandiriciliktan bahsetmek cok sacma.

yani bu noktada hukuk falan var ulkelerde, bilmez insanlari korumak icin.

ha birde, havayi satiyorsun, bununla ilgili bir engel yok ancak burada sorun sattigini veya sagladigini varsaydigin urun veya hizmetin ortada olmamasi veya gecerli olmamasi.

sozlesmelerin gecerliligi zaten hukuk prensiplerine dayaniyor, bu prensiplere aykiri oldugu surece zaten sen alicinin allahi olsan yasal olarak o hizmeti alamiyorsun.

allahtan hukuk diye birsey icat etmislerde demokrasi adi altinda her istedigimiz boku yiyemiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

dolandırıcılık gayet de güzel olur. ama hep muallak cümleler kurmuşlar yani bu belge ile avrupanın bütün ülkelerine vizesiz girebileceksiniz gibi bir cümle yerine "avrupanın kapıları size açılsa nasıl olurdu" gibi saçma şeyler söylemişler sdfds

İşte zaten sorun orada satılan ürünle,avrupa'nın kapıları size açılacak diyor.

SORU: Bu belgeler vize almamı mı sağlar mı?
CEVAP: Bu belgeler sizin vize almanızı sağlar*. Çünkü belgeler hem sizin yasal ünvanınızın bir kanıtı, hem de İskoçya'da toprak sahibi olduğunuzun ispatıdır.

üstüne böyle soru cevap bölümü eklenmiş.Dava açılsa böyle dendi işte kanıt dense yasalara göre bu dolandırıcılığa girmiyor mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...