Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çalar saat

elifg

Öne çıkan mesajlar

En ideal çalar saat sesi nedir? Hangi şarkı iyi uyku açar?

Ben çalar saatimin sesini, telefonun çalma müziğiyle aynı yaptım. Telefon çalıyor sanıp uyanma sürecimi hızlandırmak için ama artık bu numara tutmuyor galiba, çünkü telefon çalsa da açmıyorum.

Bu ara şu çalıyor bende

.

Geçen sene de şu şarkıyla uyanmaya çalışıyordum.Güne pozitif başlamak için :)o

.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk 2 senemdeki alarm tonum:
http://www.youtube.com/watch?v=HBKRZOpTxuU
Son 2 senemdeki alarm tonum:
http://www.youtube.com/watch?v=yjTebtIEo1Y

Pazartesi sabah 8'de ki sınavlara yetişmek için mecbur kullandım bunları. 4 sene boyunca ev arkadaşı dayandırmadım. Bir nesil benim yüzümden psikolojik sorunlu yetişti. Çocukları falan olmaz büyük ihtimal.

Edit : Bundan sonra dersim falan yok güne Air dinleyerek huzurlu başlayacağım. Çok mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

bence en etkili alarm şu eski çalar saatlerinki.

'zrrrrrrrrrrrr' diye, detone de olur arada hani. uyanmak garanti.

DI DIT
DI DIT
DI DIT
DI DIT
DIRI DIRI
DIRI DIRI
DIRI DIRI
DIRI DIRI
DIRI DIRI DIRI DIRI DIRI DIRI DIRI DIRI
DIRI DIRI DIRI DIRI DIRI DIRI DIRI DIRI

da güzeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

Çalar saat uyku kaçırmaktan çok uyandırmak için zaten. Ama bazı çalar saatler uyku kaçırmayı da zorluyor. Saat gelince yerinden bişi fırlatan, onu bulup yerine takmadan susmayan saatler var mesela. Veya matematik sorusu soruyor ya da basit bi puzzle, onu yapmadan susmuyor.

Bi de uyku durumuna göre uyandırdığını iddia eden çalar saatler var. Ne kadar etkilidir bilmiyorum ama kullananlar etkili olduğunu savunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Bi de uyku durumuna göre uyandırdığını iddia eden çalar saatler var. Ne kadar etkilidir bilmiyorum ama kullananlar etkili olduğunu savunuyor.

bi ios applicationı varmış sanırım bununla alakalı. kullanan arkadaş etkili diyor da bilemedim ben. denicem bir ara ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...