Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.7milyon active subs

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

Ayrı bir başlık açiym burasıda çoşsun dedim :p

Dijimonunun ve kungfu pandanın sonu yaklaşıyor:)-D

Satış 2 milyondan fazla.

active subs durumu 1.7 milyon civarıymış

İŞte link

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=261836

bi diğer link

http://www.marketwatch.com/story/electronic-arts-reports-q3-fy12-financial-results-2012-02-01
Sosyal ağlarda paylaş

hayır patlayıp patlamaması önemli değil zaten, adamların bariz şekilde yalan söylemesi önemli olan,

1.7 milyon ile server başına 8000 oyuncu düşüyor olması lazım, e peak time da bakıyorsun light serverdan geçilmiyor server listesi, heavy pop serverda oyuna giriyorsun level 50 bölgede 20kişi var max. tüm zoneları dolaşıp bakıyorsun tek tek hadi karşı factionda da bu kadar vardır desen 2-3k yı kesinlikle geçmiyor nüfus. nerde abi bu oyuncular dfds
Sosyal ağlarda paylaş

kendimi quote layayım.

Electronic Arts Inc. EA -0.84% today announced preliminary financial results for its third fiscal quarter ended December 31, 2011.

verdikleri rakamlar arasında 31 Aralığa kadar olandan resmi olarak sorumlular ve zaten bunu yazılı veriyorlar. 31 aralık sonrası için verdikleri beyanlardan resmi olarak sorumlu değiller zaten o 1.7 milyon sub aşağıdaki bilançoda yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

hayır patlayıp patlamaması önemli değil zaten, adamların bariz şekilde yalan söylemesi önemli olan,

1.7 milyon ile server başına 8000 oyuncu düşüyor olması lazım, e peak time da bakıyorsun light serverdan geçilmiyor server listesi, heavy pop serverda oyuna giriyorsun level 50 bölgede 20kişi var max. tüm zoneları dolaşıp bakıyorsun tek tek hadi karşı factionda da bu kadar vardır desen 2-3k yı kesinlikle geçmiyor nüfus. nerde abi bu oyuncular dfds

amerika'nın kendi içindeki saat farkı ve doğal olarak avrupa ile arasındaki saat farkı nedeni ile zaten 1,7milyon insan oynuyorsada aynı anda online olma şansları çok düşük, kaldı ki hiç bir oyunda tüm oyuncular aynı anda online olmazlar. sen kendin söylüyorsun 2 3k adam vardır diye. 215 tanede server var. 1,7 milyon oyuncu varsa 3 de 1'i oyunda demektir ki buda son derece normal. kaldı ki oyunu bırakanlarda her zaman olacaktır, ama oyuna devamlı başlayanlarda var. yinede ilk ay bırakan kişi sayısı çok oldu tahminimce bi 500k kişi bırakmıştır ve oyunda şuanda 1,2 milyon kişi vardır. ben yinede bırakanların yarısının 2 ay içinde oyuna geri döneceğini düşünüyorum. zaten 1 milyon kişi bile oynuyorsa oyuna patladı demek yanlış olur o zaman şuanda patlamış 27 mmorpg var demektir. yazık bu oyunlara.
Sosyal ağlarda paylaş

bu rakamları görünce cocuklarda ne kadar heyecanlanmış onun sonu geliyor, bunun sonu geliyor diye asdadadad... yazık lan...sen 2 milyon satış yap 31 aralıka kadar sadece 2 haftada 300bin kişi cancel etsin accountu.free time bitince kaç kişi bırakmıştır allah bilir.e bu kadar boktan endgame yaparsan sonuç fail. al pvpsini vur pvesine.wow dan rastgele bir bossun combatını al sadece tipini robot yap al sana endgame pve.7 yıl öncesinin combatları mekanikleri, 0 yaratıcılık.combat text olmamasını veya ability delayı söylemiyorum bile.gerçi arkadaşlarım yuzunden verdim 1 ay daha para ama raid olursa girer yapar cıkarım onun dışında girmem oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...