Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rus Vatandaşının Türkiyede Çalışması

BlackLabelSociety

Öne çıkan mesajlar

selam

durumu özetleyerek geçeceğim

rus kız arkadaşım var ve iş ciddiye biniyor buraya gelip bir müddet yaşamak (6 ay gibi) yaşarken de çalışmak istiyor.

ingilizcesi ileri seviye ve management bölümü mezunu resepsiyonistlik ve fuar organizasyonundaki tecrübesinin yanında mutfak/banyo ürünleri satan bir firmada bölge müdürlüğü yapmışlığı var

bize nasıl bir iş önerebilirsiniz? aklımıza alternatifler geliyor ancak nokta atışı yapamıyoruz.

bu arada olanaklar şunlar:
- buraya gelecek geçici çalışma vizesi ile çalışacak
- türkçe lisan kursu diye gelecek part time iş bulursa arada çalışacak
- 6 ay turistik vize ile gelecek iş bulunca hemen geçici çalışma vizesine başvuracak

varsa fikirleriniz almak istiyorum arkadaşlar
Sosyal ağlarda paylaş

detayı yok evlenecen evlendikten sonraki 5 sene boyunca 6 ayda bir falan olması lazım rusyaya gidip gelecek 5 sene sonra vatandaş oluyor sanırsam.bide devlet baba kontrole eleman gönderebiliyor ara sıra eve haberin olsun ne için bilmiyorum bilsemde söylemem bedavaya zaten .

değişmişte olabilir tabi bundan belirli bir müddet evvel böyleydi
Sosyal ağlarda paylaş

ovchinnikov said:

detayı yok evlenecen evlendikten sonraki 5 sene boyunca 6 ayda bir falan olması lazım rusyaya gidip gelecek 5 sene sonra vatandaş oluyor sanırsam.bide devlet baba kontrole eleman gönderebiliyor ara sıra eve haberin olsun ne için bilmiyorum bilsemde söylemem bedavaya zaten .

değişmişte olabilir tabi bundan belirli bir müddet evvel böyleydi

he koklat bişiler de ötiyim diyosun. kanımızda kayserililk var yeğen benden bi öpücük alaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...