Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devam Edenler

bemre

Öne çıkan mesajlar

Önce almıycam,ilk ayı doldursun oyunun durumuna bakıp karar vericem dedim..

Oyun cıktıktan 10 gün sonra can sıkıntısından aldım,dayanamadım..

Leveling kısmı basta hoş geldi ama zamanı kısıtlı bir insan için,özellikle işten sonra oturup 1 saatin 20 dakikasını dialog izleyerek geçirmek "şahsen" bana sıkıcı geldi. Geçmeye başladım bi noktadan sonra,zaten arkadaşlara yetişelim birlikte oynayalım havasındaydım.

50 olduk,pve ile pek alakam olmadı dogrusu ama 1-2 zindana hard mode girdim. Bana gereksiz uzun geldi nedense.
Pvp fena değildi,ama ability delaylar,buglar,class dengesizlikleri ve performans sorunları oyunun akıcılığını etkilediği için zevkini biraz kaçırdı. Ilum tam bir rezalet faction imbalance yüzünden weekly,daily yapiimde çanta gelsin belki içinden lazm olan bişeyler düşer diye oynadık..zorla..

Bugun accountu cancel ettim 20 gün daha oyun sürem var,ama büyük ihtimalle devam etmiycem. Gereksiz bir serüven oldu,oynamasamda cok şey kaybetmezdim ama yinede fena vakit geçirmedim. 10 numaraydı diğemiycem ama,değişiklik oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi kiyaslamalara gore birsey yaziyim. WoW beta sindan beri oyniyan biri olarak. Ilk ciktiginda kac tane raid dungeonu vardi, kac yil boyunca sadece onyxia ve ragnaros kestik her hafta.

Kac tane battleground vardi? arenami vardi o zamanlarda, 5 tane farkli battleground, pvp zone larmi vardi

Simdi tamam yaptik herseyi bitti modundasiniz iyi guzel. Nightmare mode temizleyip full BM ve Rakata setinizde bitti diyelim birton content gelicek.

Oyun cikitgi anda 5 raid, 10 farkli warzone mu olmasini bekliyordunuz anlamiyorumki 1 ay oynayipda tamam oyun bitti diyip birakiyorsaniz buyrun WoW da nerflenicek deathwing bekliyor, yaklasik olarak 3-5 ay oncede bekliyordu hala bekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de oyun içeriği az diye bırakmadık.

oyun oynanmayacak kadar kötü diye bıraktık.

bug bug bug bug fail fail fail fail eksik eksik eksik

hepsinden kilolarca var, hem de hiç olmaması gerekenlerden.

zaten çok içerik yok eyvallah da var olanda 1 fps ile çalışınca o da var sayılmıyor.

oynanmayan oyun yaptı adamlar devrim niteliğinde değil mi esasında yep yeni bir feature.
Sosyal ağlarda paylaş

Content zayıf doğrudur, level50 olduktan sonra çok fazla yapacak birşey yok doğrudur. 3'er 5'er giderilmesine rağmen hala buglar var o da doğrudur. Benim de şikayetlerim var yani ama yine de teraziye koyunca ben hala "dünyanın en kötü oyunu bu, haram olsun verdiğim paralar, allah belanızı versin" diyecek durumda değilim. Gerçi sadece ışın kılıcı kullanıyor olmak bile beni 2 ay daha oyalar :) Benim Bioware'e fazla diyecek lafım yok ne yazık ki Blizzard gibi kendi göbeğini kendi kesecek maddi gücü olmadığı için EA'ya bel bağlamak zorundalar ve EA da hemen para kazanalım hadi hadi çok kazanalım diye oyun çıkış tarihi Noel tatiline gelsin diye aceleye getirtti sanırım. Aralıkta değil de şubatta, martta çıksaydı oyun bu kadar drama yaşamazdık.
Sosyal ağlarda paylaş

wendigo80 said:

) Benim Bioware'e fazla diyecek lafım yok ne yazık ki Blizzard gibi kendi göbeğini kendi kesecek maddi gücü olmadığı için EA'ya bel bağlamak zorundalar ve EA da hemen para kazanalım hadi hadi çok kazanalım diye oyun çıkış tarihi Noel tatiline gelsin diye aceleye getirtti sanırım. Aralıkta değil de şubatta, martta çıksaydı oyun bu kadar drama yaşamazdık.

dostum bioware in nasıl kendi göbeğini kesecek parası yok. Adamların şirketi satmadan öncede çuvalla parası vardı, şirketi 900 milyon dolara satınca dahada çok paraları oldu. Adam olsalardı hayır çıkartmıyoruz deselerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

ıvır zıvır buglardan ziyade benim derdim balance. bırakırsam bu yüzden bırakırım oyunu. cok cc agırlıklı oyun, sevemedim acıkcası.

balance? Senden yüksek gearlı adamlara denk gelmişsin galiba.. oyunda balance problemi yok. Scoundrellara da nerf geldi zaten artık hiçbirşey yapamıolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...