Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geleceğin "abileri"

Cystein

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar hatırlatırım sizin vergilerinizle bu çocukları ümreye gönderen devlet aynı vergilerle van daki ermeni ortadoks kilisesini restore edip hristiyan vatandaşların hizmetine açtı

al sana sosyal devlet

Yanlış anlamayın ben rte nın yandaşlarından birisi değilim kendisinide hiç mi hiç sevmem ama yeri gelir islam diniyle dalga geçilirse mensubu olduğum dini sonuna kadar savunurumm

Siz eğer inanmıyorsanız inanan insanların inancına saygısızlık etmeyip bu post u cevapsız bırakmanız bence en makulü
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Ben benim inanmadıgım takdirde yanacagımı söyleyen dinle dalga geçerim arkadaş.

Onu geçtim de ben her dinle dalga geçerim ya.

İnternet baglantım var, geçmeyip ne yapıcam

Dalga geçmek güzel bişey aslında evet sen geç dalganı
nasılsa moda oldu artık dinle dalga geçmek zamane gençlerinin ağzında
Hepimiz marjinaliz ya geçin dalganızı
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Abi ne diye rage yapıyorsun bu kadar? Ahahaha şaka gibi ya. Adam istediğini yazmakta özgür. Rahatsız olduysan moderasyona havale et ünlemden, gerekli görülürse uyarıyı alır zaten adam.

Sen kimsin ki millete had öğretiyorsun?

had öğretmek bana kalmadı ben kimseye had öğretmiyorum...
Sadece yukarıdaki postlar beni rahatsız ediyor...
Nasılki siz dalga geçmekle bunları yazmakla özgürseniz bende bunları yazmakta özgürüm sen kimsinki bana had öğretiyorsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

Siz eğer inanmıyorsanız inanan insanların inancına saygısızlık etmeyip bu post u cevapsız bırakmanız bence en makulü

Siz eğer inanıyorsanız bence inanmayan iyi insanlara saygısızlık etmeyip, onların ölünce cehennemde alevler içinde yanacağını, canları daha çok acısın diye derilerinin soyulup soyulup tekrar çıkacağını söyleyen bir dini insanların gözüne sokmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

xunn said:

Ben benim inanmadıgım takdirde yanacagımı söyleyen dinle dalga geçerim arkadaş.

Onu geçtim de ben her dinle dalga geçerim ya.

İnternet baglantım var, geçmeyip ne yapıcam

Dalga geçmek güzel bişey aslında evet sen geç dalganı
nasılsa moda oldu artık dinle dalga geçmek zamane gençlerinin ağzında
Hepimiz marjinaliz ya geçin dalganızı

Ya sagda solda saçmalarım ama modaya da uyarım arkadaş.

http://i.imgur.com/iFL1D.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

vaperon said:

Abi ne diye rage yapıyorsun bu kadar? Ahahaha şaka gibi ya. Adam istediğini yazmakta özgür. Rahatsız olduysan moderasyona havale et ünlemden, gerekli görülürse uyarıyı alır zaten adam.

Nasılki siz dalga geçmekle bunları yazmakla özgürseniz bende bunları yazmakta özgürüm sen kimsinki bana had öğretiyorsun ?

Allah mısın birader? Kimsin? İnandığın yaratıcı bile insanlara kişisel özgürlük verirken sen kim oluyorsun da insanlara bıdı bıdı ediyorsun? Ahahaha hala şaka gibi. Devam devam. Gece gece eğlence çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Katibim said:

vaperon said:

Allah mısın birader? Kimsin? İnandığın yaratıcı bile insanlara kişisel özgürlük verirken sen kim oluyorsun da insanlara bıdı bıdı ediyorsun? Ahahaha hala şaka gibi. Devam devam. Gece gece eğlence çıktı.

Boşuna kasıyorum ya şu yazın bile kiminle hangi seviyede insanla tartıştığımı gösteriyor ...

Eğlence konusunda güzel bi lafım var ama burası ne yeri nede gecenin bu saati zamanı
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

xunn said:

3 sayfaya banlanır. 3 max.

Ben inanadığım konuda yorumumu yapiim laf söyletmiimde banlarsanız banlayın sizin bileceğiniz bir iş

Eminim adminlerden birisi olayın farkındadır

Hiiiiç efendi ayakları yapma closet fascist.

Dünyanın başına gelmiş en kötü şey din, özellikle islam baya gerzekliğe sebep olmuş bir din.

Ben bunu istediğim gibi söylerim valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ayrıca tanrı varsa ve herşeye kadirse mantık derki özgür irade yok. Öyleyse inanmadığım için şuçlanıp cehemmene yollanamam. Eğer yollanacaksam bu tanrının mükemmel olmadığını gösterir çünkü gereksiz kibir bir ahlaksızlıktır ve ahlaksız bir tanrı herşeye kadir ve özellikle mükemmel bir varlık olamaz ve tapılmayı hak etmez. Ama tanrının varlığının temel anlamı tapınma, güç, ve bilgelikse; ve gördüğümüz üzere bilgelik ve güç kendi aralarında çatışarak özgür irade dahil evrene ve ilahi yargılamaya bağlı ilahi herşeyi yok ettiği için, tek tanrılı dinlerin sadece koca birer yalanlardan ibaret olduğunu anlayabiliriz.

Bu nedenle ben tek saygı duyduğum ve arada sırada dua ettiğim tanrıça Inanna'ya tapmaya devam ediyorum. Daha mantıklı tek tanrılı komik ve anlamsız dinlerden.

Eğer senin tanrına inanmamı istiyorsan kötülük sorununu ve özgür iradenin yokolmasını çöz. Söz veriyorum, inanırım o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...