Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dışarıda En Sık Görüştüğünüz Patiler

napae

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

napae said:

-Deno- said:

xunn, madboy, xenocide, deacon, zaugna, mortis, lyvanna, kaede, cuce, holy, cthulhu, gwindon, tyrannus, tunca, sereglin, glatheros. pepeleksel hali saha maclari disinda su ana kadar gorusemedigim cavanagh, dreagloth gibi yeto adminler de var sdf.

ha, burdaki kisilerin bazilariyla lan partyden lan partye ya da aktiviteden aktiviteye gorusuyoruz ama olsun. bu adamlar can.

bir de napae diye bir totos vardi benim universitemde, onun da arkadasligi fena degildi ama okuldan ayrilinca forever alone'a baglamis diye duydum.

Bak beni kızdırıp durma, diyemiyosun tabi kılıbığın tekiyim, kız arkadaşım napae'yi facebookumdan bile sildirdi diye. Eşşek herif. Ayrıca geri geliyorum Bilgi'ye. Öperim.

len sen geliyorsun da ben mezun oluyorum bu sene. dur bakalım, orta yolunu buluruz.

Şubat'ta başlıyorum. Bi dönemimiz var <3
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Buna xunn dilemma diyelim.

Düşmanının bro'su, bro'su

http://www.sissa.it/main/_graphics/_pictures/intro/splash/SocialPNAS.jpg

dengesiz bir durum dikkat et

düşmanının düşmanının dostunun düşmanının dostunun dostunun dostunun düşmanının dostunun düşmanının düşmanı senin neyin olur?
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

düşmanının düşmanının dostunun düşmanının dostunun dostunun dostunun düşmanının dostunun düşmanının düşmanı senin neyin olur?

=düşmanının(dostunun dostunun dostunun dostunun dostunun düşmanı)
=düşmanının(dostunun(düşmanı))
=düşmanının(düşmanı)
=dostun

Ardeth haklı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...