Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8 yıl bir kızın peşinden koşan adamın hikayesi

Bullbird

Öne çıkan mesajlar

bi oturuşta okudum.valla şimdi eleştirmiş olmak için eleştirmicem yok anlatımı şöyle kötü bik bik diye.güzel hikaye çok etkileyici.ama bence serin de bir hikaye.ne bileyim bana senaristlik konusunda kariyer yapmak isteyen bi adamın bu işlere atılabilmek için biraz tanınıp altyapı hazırlama yolundaki tezgahı gibi geldi böyle.yarın kitap yazsa satılır yani bir sürü bu adamın o kitleye ulaştı.hikaye doğruysa bile içinde uydurma olduğunu düşündüğüm şeyler var ama bunların coğunu da anlatımı inanılmaz doğallaştırarak inandırıcılık sağlamış.yani şu an bence şu şu sallamadır diyebileceğim şeyler var ama bi açıdan da abi adam çok içten anlatmış değildir diyorum.hafiften ünlü olup biyerlere gelme isteği var gibi yani adamda.fazla şovunu yapıyor bunun.insanlara ornek olması ıcın ve rahatlamak ıcın anlattım falan diyor.hikayenin sonunda amacına da ulaşmış hani çok anlamlı güzel bi evlilik teklifinde bulunayımmış adamın derdi evlilik teklif etmiş ve kesin evleniceklerdir bunlar aksi ihtimal yok.gerisi şeyimde değil demiyor ama adam gördüğüm kadarıyla.yok çocuğun günlüğünü de yazcakmıs.yok facebookta hayran sayfalarıyla uğraşmalar ne bileyim.yahu bütün hikaye it diye bahsettiği, kavgacı jiletçi bi çocuk günlük tutmayla uğraşır mı allah aşkına?aslıya vermiş bide günlüğü falan.günlüğü de yazıcam deyip o arada çocugun hayat hikayesinin senaryosunu yazıyor adam.bana çok ticari kokuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

lorrotar haklı. yani hikayede pek çok şeyin zamanlaması çok mucizevi bir şekilde gerçekleşiyor. hani 2 dakka düşünsen imkansız diyebilirsin. olabilir tabi böyle şeyler ama bence de arkaplan hikayesi gerçek olabilse bile pek çok olay sallama.

örneğin

mesela kötü ceketlinin hikayenin sonlarına doğru harunla bu tam dışarı çıktıklarında birbirlerine girmek üzereyken elinde silahla gelmesi. adamlar hastanenin görülmeyen bi yerine gidip kavga edicekler, gizli pek göze batmayan bi yer. hop bi bakıyosun orda elinde silahlı mahir bitiveriyo. hadi len.

ya da çocuk kıza tam yaklaşmışken azılı 2 hırsız çocuğa araba sürdürtüyo. ki hırsız kadının anlattıkları imkansız şeyler resmen. yok 2. kattan atlayıp yürümeye devam etmiş
matrix misin lan. 1. kattan bile atlasan bacağını kırma ihtimalin çok yüksek. 2den atla taksiye koş. ok kib bye

Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

lorrotar haklı. yani hikayede pek çok şeyin zamanlaması çok mucizevi bir şekilde gerçekleşiyor. hani 2 dakka düşünsen imkansız diyebilirsin. olabilir tabi böyle şeyler ama bence de arkaplan hikayesi gerçek olabilse bile pek çok olay sallama.

örneğin

mesela kötü ceketlinin hikayenin sonlarına doğru harunla bu tam dışarı çıktıklarında birbirlerine girmek üzereyken elinde silahla gelmesi. adamlar hastanenin görülmeyen bi yerine gidip kavga edicekler, gizli pek göze batmayan bi yer. hop bi bakıyosun orda elinde silahlı mahir bitiveriyo. hadi len.

ya da çocuk kıza tam yaklaşmışken azılı 2 hırsız çocuğa araba sürdürtüyo. ki hırsız kadının anlattıkları imkansız şeyler resmen. yok 2. kattan atlayıp yürümeye devam etmiş
matrix misin lan. 1. kattan bile atlasan bacağını kırma ihtimalin çok yüksek. 2den atla taksiye koş. ok kib bye

Ya zaten adam açıklamış blogta hikaye yüzde yüz gerçek değil fakat gerçek olan kısımları kurgu olan kısımlara göre çok çok daha fazla diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Bezerye said:

Ya zaten adam açıklamış blogta hikaye yüzde yüz gerçek değil fakat gerçek olan kısımları kurgu olan kısımlara göre çok çok daha fazla diye.

bak ben şöyle bi açıklamasını bilmiyodum adamın.dikkat etmemiştim hikaye dışındaki postlarına.bunu "aeaah hikaye kolpa" deyip kaçışan kitleyi elinde tutma çabasından söylemiş."tamam birazını sıktım da siz dinleyin bak hikayenin %90 ı gerçek ama" gibi ikna etmeye yönelik bişey yani.eğer adamın gerçekten böyle bi beyanı varsa an itibariyle o hikayenin %90 ının kolpa olduğuna inanıcam tam aksine.
Sosyal ağlarda paylaş

yani bula bula bu argümanı mı buldun berk hikayenin kolpa olduğunu iddia edicek.

şu hikayedeki olayların aynısını bire bir yaşasam ben yaşandığı tarih gün saat dakika ve saniye olarak aklımda olurdu heralde hepsi.git şimdi başka bişi bul gel öyle katıl muhabbete.

ya allah aşkına sana silah çekseler bugün 8 sene sonra unutucakmısın şimdi çok merak ettim bu anlama mı geliyo bu AHAHAHAHHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

bende mi yazsam böyle bişey diye düşündüm bu kadar tutuyo madem bunlar.6 aylık 32 cm 980gr doğmuşum yaşamam bile mucize,sadece 3 aylık kuvöz süremde 2 kere kalbimin durması,anjiyo olmam falan o esnada annemin babamın yaşadıklarını,hissettiklerini anlatsam yine hayvan gibi hikaye çıkar ki oturup bide hayatımı anlatsam ooh mis gibi hikaye.araya 3-5 serin hikayeler de serpiştiririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

bende mi yazsam böyle bişey diye düşündüm bu kadar tutuyo madem bunlar.6 aylık 32 cm 980gr doğmuşum yaşamam bile mucize,sadece 3 aylık kuvöz süremde 2 kere kalbimin durması,anjiyo olmam falan o esnada annemin babamın yaşadıklarını,hissettiklerini anlatsam yine hayvan gibi hikaye çıkar ki oturup bide hayatımı anlatsam ooh mis gibi hikaye.araya 3-5 serin hikayeler de serpiştiririm.

adam üşenmemiş yapmış, elini kolunu tutan yok, sen yaz, biz yorum yaparız!
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

tam kişisellik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...