Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bakin bakim bi begeniceniz mi ?

di

Öne çıkan mesajlar

iyimiş. ama o "anasayfa kurumsal" falan kısmı varya altta, anasayfa'nın üzerinden top gibi bişi var o gidilen yere göre, o sütun üzerinde, yer değiştrmeli olabilir mesela. şekilli olsun diye. ama genel olarak başarılı yani

zaten öyleymiş lan. hiç kurcalamadan siteyi konşmuşum. ama yani üzerine geldiğinde de harekletli olsa iyi olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed id nulla sapien, ac aliquet risus. Nam mollis enim at ante adipiscing eu suscipit nibh sollicitudin. Vestibulum sed lectus velit, in suscipit mauris. Sed vehicula bibendum iaculis. Etiam semper aliquam ullamcorper. Praesent blandit, nunc eget blandit lacinia, neque orci auctor nibh, sit amet varius quam eros auctor metus. In vitae est ut velit vehicula congue ut non felis. Pellentesque a enim quis magna fringilla iaculis quis eget odio. Pellentesque aliquam ultricies viverra. In libero dui, congue a scelerisque ac, lacinia non justo. Quisque rutrum vehicula magna, sed lobortis orci venenatis id.

Aliquam erat volutpat. Sed iaculis, turpis ut placerat tristique, eros diam eleifend ligula, vitae laoreet lacus nisi in arcu.
Sosyal ağlarda paylaş

SpiderS_DangeR said:

Fatih şubesi marmara denizinin içinde görünüyor

Junior'im bildigin suursuz oldugu icin normal abi. Bu aksam 10'a kadar yarisma icin kayit yaptiricaz, adama duzelt dedim az once, tamam isim bitsin duzelticem dedi yine.

Unutup eve gitmezse ne olayim...
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel olmuş, görsel olarak bi kaç şey yapılabilir, renklerle ilgili olarak. Yeşil background üzerine koyu yeşil yazı falan biarz göze batıyor.

Bi de geçiş çok mu hızlı acaba?

onun dışında hızlı hızlı geçerken, fontlarda önce bi font gelip sonradan değişiyo gibi oluyo bende, bi tek bende mi böyle acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

alttaki navigasyon bar mı desem, ne desem fazla solda kalıyor, widescreen monitördeyim belki ondan olabilir ama rahatsız etti beni biraz.

anasayfa kurumsal vs. yazılar sayfa dibine yabışmış, sıkıntı veriyor hafiften. biraz daha yukarı alıp, ortalasanız daha bi güzel olacak sayın di. 50-60px yukarı alsanız cidden farkedicek.

onun dışında rahatsız eden bişey göremedim desem yeridir, çogzel olmuş ^^
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

Güzel olmuş, görsel olarak bi kaç şey yapılabilir, renklerle ilgili olarak. Yeşil background üzerine koyu yeşil yazı falan biarz göze batıyor.

Bi de geçiş çok mu hızlı acaba?

onun dışında hızlı hızlı geçerken, fontlarda önce bi font gelip sonradan değişiyo gibi oluyo bende, bi tek bende mi böyle acaba?

tam yeşil üzeri yeşil değil zaten, ton farkı bariz. mavi / turuncu kontrastı iyi kullanılmış, o yüzden yeşil de pek göze batmıyor diyebilirim.

font geçişi vs. göremedim ben, opera kullanıyorum, ki en fazla uyumluluk sorunu yaşayan browser desem yeridir.

geçiş iyi, biraz daha yavaşlatsalar bu sefer de site hantal çalışıyormuş hissi verecek.
Sosyal ağlarda paylaş

bence hoş duruyor. ama ekran büyüklüğünden mi artık neydense toprak kısmı bence çok fazla mezardan bakıyormuşum gibi geldi sanki bana...
yani o anasayfa kurumsal cart curt yazan menu sayfanın en altına gelse az bi toprak görsek. üstü çayır çimen heheeyy hohoooy olsa... sanki daha güzel olur. böyle pek karardı içim.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

SpiderS_DangeR said:

Fatih şubesi marmara denizinin içinde görünüyor

Junior'im bildigin suursuz oldugu icin normal abi. Bu aksam 10'a kadar yarisma icin kayit yaptiricaz, adama duzelt dedim az once, tamam isim bitsin duzelticem dedi yine.

Unutup eve gitmezse ne olayim...

güzel olmuş abi. altın örümcek mi yarışma? hangi kategoride katılıyosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ben bayağı beğendim.
işte bi var centerlarana bilir belki, solda kalıyor o biraz.

bide nası yapılıo lan böyle alengirli şeyler?
flashta değil bu.

en basitinden alttaki bar mesela nasıl doluyor gözüküyor?
gif mi onların her biri aslında.

jquery. yani javascript. üstteki içi transparan olan bi png alttada div var renkli. genişliği arttırdıkça dolmuş oluyor işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...