Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shiva Screenshots.....

behran

Öne çıkan mesajlar

aşağıdaki modül arabirimi çok daha iyi olmuş doğrusu, sırf o bile süper yenilik.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Hoca bu adamlar niye oyun ici AA acmaz ki, grafikler rezalet gözüküyor, kenarlar kare kare...

Kesin biliyosunuzdur veya daha önce yazilmistir belki ama bilmeyen olur ya diye ben yinede yazayim buraya:

EVE klasöründeki "CACHE" klasörü altindaki "prefs.ini" dosyasini text editorle acip icine "advancedDevice=1" satirini ekleyin (tirnak kullanmadan) ve kaydedip kapatin dosyayi...

Oyuna girdiginizde esc tusuna basinca grafik tabi altinda AA ve AF secenekleri cikicak (multisampling = AA) ordan ayarlayin...[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 11 Ekim 2004 13:06 tarihinde demiş ki:
AA ne ?:P

AA = Anti-aliasing...O screenshotlarda gördügün objelerin kenarlari hep kare kare dikkat ediyosan, cizgiler hep kare kare gözüküyor, gemilerin etrafi sanki kare kare gibi görünüyor, iste AA yi acarsan o kareleri yok eder ve cok daha güzel bir görüntü kalitesine ulasirsin[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bunu öğrendiğim iyi oldu, görüntü özelliklerden ayarlıyordum benim kartın ama diğer oyunları açacağım zaman değiştirmek gerekebiliyordu, buna özel yapılıyorsa iyi o halde.. böyle şeyleri neden notepad'le kurcalayıp ayarlanabilir hale getirirler ki hiç anlamam.. dos öldü halen dos mantığından kurtulamadık.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
behran, 12 Ekim 2004 11:15 tarihinde demiş ki:
oyun 1024 te öyle ama çözünürlüğü biras arritirip denerseniz AA ya gerek kalmayabiiyo.Ayrica yeni gefrocelardan başka AA yi kaldırabilcek bi kart bilmiyorum

1280x1024'te 4x fsaa ve 16x anisotropic filtering oynuyordum ben, ortalama 25 fps alıyordum ki fps filan değilse yeterli bu hız.. athlon xp 2800, radeon 9800pro 128mb ve 512mb ram, yani o dediğin kadar abartı bir kart gerekmiyor.. :) ha bu arada cidden cam gibi oluyor oyun o ayarlarda, ekrana 15 cm'den bakıp gene piksel göremiyordum, onu yaşadıktan sonra imkanı yok başka türlü oynamanın ama.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...