Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kıs var napabilirim?...

NiKe

Öne çıkan mesajlar

atla camdan öl
prawler gibi ol[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

ama ilk önce sevgilisi var mı diye bir araştırmayıda unutma ha. 1 hafta boyunca böyle günadın diye diye başla
sonra kendi özelliklerinden bahset (örnek: pc oynarım falan)
o da sana dökülecektir (yani en azından çoğu kızda böyle oluyor)
bazen ödevlerine yardım etmeye git mesela

bunları yap eğer yine işe yaramazsa hiçç üzülme başkasını bulursun

eğer inatla üzülürsen git damdan veya boğaz köprüsünden atla[signature][hline]-Teker teker gelin
-Yok ya biz o kadar enayimiyiz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 04 Ekim 2004 21:01 tarihinde demiş ki:
Git yanına aynen şunu de: "Ben paticikte senle tanışmak için salak konular açan bi takozum selam. Peki senin adın ne?"
+999 :D:D:D[signature][hline]a lot of people ask me...
dont leave
me a heart beat away...|mmm fucker..

Adamı keep inden alırım.Haberi olmaz !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sinank, 05 Ekim 2004 18:05 tarihinde demiş ki:
ama ilk önce sevgilisi var mı diye bir araştırmayıda unutma ha. 1 hafta boyunca böyle günadın diye diye başla
sonra kendi özelliklerinden bahset (örnek: pc oynarım falan)
o da sana dökülecektir (yani en azından çoğu kızda böyle oluyor)
bazen ödevlerine yardım etmeye git mesela

bunları yap eğer yine işe yaramazsa hiçç üzülme başkasını bulursun

eğer inatla üzülürsen git damdan veya boğaz köprüsünden atla

süperrr fikir......
Sosyal ağlarda paylaş

asd "yanında sapıklık" :)[signature][hline]evet arakçıyım. ama pişmanım bi daa yapmıyca
XaeroFarb, 25 Ocak 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
Benim hatunun simsteki erkek arkadaşını katletmiştim havuza soktum sonra havuzun merdivenini sattım eleman boğuldu öldü Sonrada bide saveledim manyak oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

kökten çöz
atla kurtul[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

eheh ya böyle topic açınca nolur anlamıyorum ki. burda gelip sana en çapkın adam bile tavsiye verse sen muhtemelen sadece o kızla "kesişiceksin" en fazla. yani sonuçta nedir? muhtemelen askerliğini yaptıktan sonrasına kadar böyle utangaç kalacaksın ve umudunu bu tür portallarda "ne yapabilirim, ne edicem şimdi ben?" tarzı topicler açarak arayacaksın.

ya da azcık kafa çalıştırma ve yürekli olmayla birlikte kızla gidip "kendi" kurduğun cümlelerle tanışabilirsin.[signature][hline]Proxa, 23 Ağustos 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
kısırlaştırcam ben kendimi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 04 Ekim 2004 21:00 tarihinde demiş ki:
Git yanına.
"-Selam ben (your name here) Farkındaysan 2 gündür seni kesiyorum. Bu haftasonu sinemaya gelmeye ne dersin?" de

O da kabul etsin.

And they lived happily forever

Ya da ikiniz de ölün. Hatta aşk acısı çekip topic açan bütün paticiklar ölsün.

ahahaha yok böyle bişey ya ehehehe :D :D :D[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 05 Ekim 2004 19:50 tarihinde demiş ki:
tuz iste
yag iste

cık bi kahveye cagır..apartman da asansorde bolbol karsılasmaya çalıs..kokunu iyi sec kız senin binmiş oldugunu farketsin asansöre..
servis mervis bekliyosan cool bi sekilde bekle
o izliyodur seni sdf

kızın bunu izledini hiç sanmıorum onun bana söledine göre zaten kızı 2 gün bişi görmüs kız hızla gitmis oradan okula sadece bu kesmis kızı tabi kRaL_aRtHuR için hala bi umut war puahahah!!!....[signature][hline]AdEt_KaNi_EmEn_DrAqLa

[Bu mesaj canberk_666 tarafından 05 Ekim 2004 19:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat! Paticiğe girmeden ortalama testesteron ve ostrojen seviyenizi standart değerlere getiriniz. Nası yapacağınız bizi hiç alakadar etmemektedir. MÜDÜÜRİYET[signature][hline]Madafaka wattafak holi kırayst ohh şiiit watda hel oh cisıs kırayst
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...