Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kıs var napabilirim?...

NiKe

Öne çıkan mesajlar

deki ben vasifsiz biriyim kendim hicbisey dusunemedim.. guzinpati diye bi site war oraya açtim derdimi ama insanlar pek sallamadi beni neyse hadi s...meye gidelim de bitsin..[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Oy asiye asiye tütün koydum kesiye...
Sosyal ağlarda paylaş

kiza bu url yi ver abi.

hatta eline kagit parcasi verecek kadar bile cesur diilsen jeymis bont luk yapip gizlice cantasinin icine biyere at.

tobe. lan gidip merhaba dicen. bole topik mi olur.

insanlarin derdine bak ya :-p[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.

Sosyal ağlarda paylaş

Eleman yazdığına yazıcağına bin pişman oldu hatta on binlerle de gosterebiliriz durumu .[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !!

Evrende bir toz bile sayılamayacak ufakıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz. Aklımıza güvenelim
Sosyal ağlarda paylaş

adi asli.. ben sana soliym.. bak artik hersey cok kolay..

selam asli HOW YOU DOIN?? bak ingilizce de diyebiliorum bunu! I AM A LOOSER?!?[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Sosyal ağlarda paylaş

Paticikte artıkın bir Güzin Abla servisi açma vakti gelmiş. Bu arada nike akıllı ol genç, ne demek tavsiye beğenmemek :)
Git kıza muhabbete gir, günaydın de. Başta insan sonra kendin ol, kızlar beğenir zaten seni, yok James Bond, yok Deli Yürek geç bunları Allahaşkına. Günaydın bilmemne, hayırlı olsun, ahahaha kakara kikiri bu kadar mı zor ule...
Ha diyorsun ben diyemem beni yemez, o zaman harbiden aç anathema dinle bol bol. zaten kız dediğin gibi afetse kaparlar, sen de Where are youu tonight? Wild flower starlit heaven diye Angelica takılırsın Anathemadan.[signature][hline]"Kırk bakireye tapmaya, bal yanaktan tatmaya geldim." (Cüneyt Arkın)
Sosyal ağlarda paylaş

nike harbi git guzinablaya yaz.. kaç yasindasin?? kiz kac yasinda gosterio..

ve ciddi gercek nickini kullan king misin nesin.. hey allam paticik ne gunlere kaldii.. dewami gelir kesin hadi hayirlisi...

BEYLER DORMDA KLAIORUM YAN ODAMDA ZÜFER BI KIZ KALIO NASSI TANISABILIRIM!!!!! YARDIM EDIN ASIK OLCAM GALIBA!!
COK TATLI yaaaaaaaa... gel de asik olma.. POFTT!!

la havle.. sikintidan neler yapiyorum ya..[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...