Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.1 Patch Notları - 12/27/2011

DeviantSun

Öne çıkan mesajlar

Yeni gelen Patch'in notlarının çevirisini aşağıya ekliyorum. Birebir çevirmedim, en hızlı ve kısa şekilde çevirmeye çalıştım, en azından neler olduğu anlaşılacak şekilde.
İngilizce hali için.

Classes and Combat
Combat Bug Fixes
•Global Cooldown'un UI'da yanlış gözükmesi düzeltildi.
•Companion karakter gerektiren ability'ler artık doğru şekilde her zaman companion gerektiriyor.
•NPC'ler süs pet'lerine saldırmayı bıraktı.

Imperial Agent
Operative
•Acid Blade ipucu bilgisi düzeltildi.

Companion Characters
Companions
Kira Carson
•Kira'nın affection ilerlemesinin durmasına sebep olan hata düzeltildi.

Bug Fixes
•Companion dialoglarının ses yüksekliği düzeltildi.

Crew Skills
Gathering Skills
Slicing
•Slicing ödülleri düşürüldü
•Medium slicing box'larının hatalı değerleri düzeltildi.

Bug Fixes
•Gather node'larının toplanamama hatası düzeltildi.

Flashpoints and Operations
Flashpoints
Mandalorian Raiders
•Crowd control immunity bazı Enemy Boarding Party üyelerinden kaldırıldı.

Colicoid War Game
•Bazı oyuncuların Turret'ları kullanamamasına sebep olan hata giderildi.

The Red Reaper
•Darth Ikoral artık ability'lerini düzgün şekilde kullanıyor.

Directive 7
•Mentor eğer oyuncu grubunu yenerse, doğru şekilde resetleniyor.

Bug Fixes
•Daily Flashpoint mission'ı yapan tüm oyuncular artık görevi tamamlayabiliyor.

Operations
Eternity Vault
•Soa's knockback tarafından oyuncuların anında ölmesi düzeltildi.
•Normal Mode turret'ları artık Hard Mode turret'ları olarak davranmayacak.
•Oyuncular chest'lerden normal şekilde loot kazanabilicek.
•The Ancient Pylons doğru zaman aralıklarında düşman respawn'layacak.

Karagga's Palace
•Oyuncular eğer Bonetrasher'ı yenemedilerse artık bu operation'ı resetlemelerine gerek kalmadı.
•Oyuncuların taht odası kapısında takılı kalmalarına sebep olan hata giderildi.

Items
Bug Fixes
•PvP lockbox'ları artık credit ile satılamayacak.
•PvP leveling lockbox'larından yanlış eşyaların çıkması düzeltildi.

Missions and NPCs
Missions
Imperial
•A New Master: Teeno yenmek artık onun Phyne'ın üstünde teslim olup, tıklanamaz hale gelmesine sebep olmayacak.
•General Faraire: Khourlet's Elite Guard'ların tamamı artık oyuncular tarafından ulaşılabilecek yerdeler.

Bug Fixes
•Taris'deki mission alakalı performance ve çökme sorunları giderildi.

NPCs
Bug Fixes
•NPC'lerin oyuncunun ekranından kaybolması sorunu giderildi.

PvP
Warzones
General
•Warzone galip ödülleri arttırıldı.
•Warzone malup ödülleri azaltıldı.

Bug Fixes
Voidstar
•Bazı oyuncuların Voidstar'a girememe sorunu giderildi.
•Reactor Core'a bazı oyuncuların köprüler bağlanmadan ulaşabilme hatası giderildi.

UI
Bug Fixes
•Kullanıcıların görev ödüllerini almalarını engelleyen hata giderildi.
•Dost karakteri seçince adının yanlış gösterilmesi düzeltildi.
•Bazı satışların yanlış şekilde sonlanmasına sebep olan hata giderildi.
•Çözünürlük değiştirirken bazı bilgisayarlarda yükleme ekranının onay penceresinden uzun gösterilmesi giderildi.
•Master Looter chest'lerden loot'lama sırasında artık düzgün çalışıyor.
•AFK'den dolayı kullanıcı sunucudan çıkarıldığında sunucu seçim ekranı karakter seçim penceresinin üzerinde çıkmıyor.
•Yeni bir görev alındığında haritadaki görev ipuçlarının kaybolması düzeltildi.

Miscellaneous Bug Fixes
•French credits ekranındaki bazı harf hataları düzeltildi.
•Eksik kalan bebek isimleri credits ekranına eklendi.
•Sunucular kapalı olduğunda Fransızca ve Almanca sürümlerini gösteren hata giderildi.
Sosyal ağlarda paylaş

yok. kapalı hala. bir ton önemli vug var gidip saçma sapan şeyler düzeltmişler.

mesela pvpye girdiğinde logout oluyor bir anda. hep değil de arada bir yapmaya başlıyor. sonra kendi düzeliyor gene. bununla ilgili bir şey göremedim. bildiğin can sıkıyor.

aynı şekilde benim başıma gelen crew skillerden birini bırakmama rağmen pencerede skill 0lanıp kaldı. ne yeni öğrenebiliyorum. ne de onu kullanabiliyordum. bu da ticket sonrası düzeldi. ya kendiliğinden ya da gm düzeltti ama ticket ı kapatmadı. o da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tamamen saçmalık ben böyle bi saçmalığı neden çekmek zorundayım ?

Europe Prime Time'da server'lar kapanıyor. Tamam oyunun başı daha fln ama eu ile us i aynı anda bakıma sokmak ne alaka

Diceksiniz şimdi : eu oyuncusu us'tede oynayabiliyor bu yüzden oraya yüklenme olur diye.

E adamların saatinde gecenin bilmem kaçı olacak onların bakım bizim bakımdada bizim saat geç olacak. ne denli bir kitle hucum edebilir serverlara. Hadi etti diyelim low level karakterle gidip wz'larımı domine edicek adamlar. Hadi tamam bunuda yaptılar diyelim. haftada 1 gün olucak bu ve adamlar wz'a girmek için sabahlamayacak muhtemelen.

Hani bu dertten ayaklanmış yüzlerce EU oyuncusu var şu an cidden saçmalık olmaya başladı
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Bu tamamen saçmalık ben böyle bi saçmalığı neden çekmek zorundayım ?

Europe Prime Time'da server'lar kapanıyor. Tamam oyunun başı daha fln ama eu ile us i aynı anda bakıma sokmak ne alaka

Diceksiniz şimdi : eu oyuncusu us'tede oynayabiliyor bu yüzden oraya yüklenme olur diye.

E adamların saatinde gecenin bilmem kaçı olacak onların bakım bizim bakımdada bizim saat geç olacak. ne denli bir kitle hucum edebilir serverlara. Hadi etti diyelim low level karakterle gidip wz'larımı domine edicek adamlar. Hadi tamam bunuda yaptılar diyelim. haftada 1 gün olucak bu ve adamlar wz'a girmek için sabahlamayacak muhtemelen.

Hani bu dertten ayaklanmış yüzlerce EU oyuncusu var şu an cidden saçmalık olmaya başladı

swgde aynı şekildeydi us eu girişi ve farklı zamanlarda patch gelirdi hiçbir sorunda olmadı.

bu yaptıkları gerizekalılıktan bir şey degil eve geldim sabah okuldan tam oturucam zevkle haydaa maintance dedik bare 6 ya kadar oyalanayım aksam oynarım hoooop uzadı patch bu ne
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala daha şu gelen yamaya takıldım. bir ton daha önemli, game breaker dediğimiz bug var oyunda. heralde yetemediler onları düzeltmeye daha.

bir de pointer null hatası alan var mı başka? gözlemlediğime göre bir soruna sebep olmuyor ama pointer null diye hata alıyorum bazen launcher kapatınca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...