Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metrobüste fort...

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

abi beni otobüste teyzeler dövmüştü bir kere ya. inmeye calısırken kadın bildiğin şeyime vurdu. ah diyip 2 bükrüm oldum o sırada da başka biri cantasıyla omzuma vurdu. sonra zor kaçtım

niye vurdular ? naptın kadınlara

xun yokmu bu tarz otobüs hikaylerin seninde anlatsana bikaç tanesini
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Flassh said:

abi beni otobüste teyzeler dövmüştü bir kere ya. inmeye calısırken kadın bildiğin şeyime vurdu. ah diyip 2 bükrüm oldum o sırada da başka biri cantasıyla omzuma vurdu. sonra zor kaçtım

niye vurdular ? naptın kadınlara

xun yokmu bu tarz otobüs hikaylerin seninde anlatsana bikaç tanesini

Çok kötü anılarım var toplu taşıma araçlarında.

Hiç girmeyeyim sabaha kadar rage dökerim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben izmir'de denk gelmiştim bir olaya.keko bir adam önümde kısa etekli lisenin bacağını, poposunu okşamaya başladı arkadan.otobüs dolu da değidi.kız ses etmedi baya, adam okşadı iyice.sonra kızın bacağı kavradı resmen.yanımdaki arkadaş mert tut beni yoksa dövecem adamı filan dedi.adam arkadaşı duyunca tırstı baya geri çekildi, kız da indi ilk durakta bişey olmamış gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

ben izmir'de denk gelmiştim bir olaya.keko bir adam önümde kısa etekli lisenin bacağını, poposunu okşamaya başladı arkadan.otobüs dolu da değidi.kız ses etmedi baya, adam okşadı iyice.sonra kızın bacağı kavradı resmen.yanımdaki arkadaş mert tut beni yoksa dövecem adamı filan dedi.adam arkadaşı duyunca tırstı baya geri çekildi, kız da indi ilk durakta bişey olmamış gibi.
kız hoşlanmış yada korkmuş ama bence hoşlanmış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...