Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadınlarkulubu strikes again

Iggy

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

ciddi ciddi bunları yazan kadınlar var mı yoksa trollers gonna troll durumu mu var?

"yüze sperm attırmak" diyince tiksinirler, "sperm cildi güzelleştiriyor" diyince bir anda aç kurtlar gibi saldırmış.

abi sevende var, seksi annesinin babaannesinin anlattığı kadarıyla yaşayan kızda var yani. özellikle türkiyede ikincisi çok bu kadar sorgulama
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

oha yalnız patide ne kadar çok gerçek hayatın farkında olmayan varmış ahaha.

beyler,
welcome to real world

ilk tip,
kadınlarda işerler

abi kadınlarda işer ama,ortalık yerde işerlerse sorun olur işte ,burada bu tartışılıyor,yoksa ağzına yüzüne sürsün,hatta bokun içinde yuvarlansın banane ama ahlak ve edep var yahu,çoluk çocuk büyütüyoruz,çocuk bana baba bak köpek kaka yapıyor sokakta dediğinde;hayvan kızım o normaldir yapar dediğimde hayvanlara özgü bir davranış olduğunu kavrıyor,ama diyeceksinizki bizde hayvandan geldik v.s,ben biyolojik benzerlikten ziyade,bize bahşedilen akıldan bahsediyorum yani
Sosyal ağlarda paylaş

---

said:
kizlar deneyen olursa yazsin yaa

nasil yazar bilmiyorum biraz cesaret ister ama genede yazin lutfen , ne olur ne olmaz belki bedavar krem hemen dibimizde haberimiz yok

---

said:
kızlar yaza düğünüm var inşallah, bu yöntemi kesinlikle denemem lazım. artık haftada 1-2 allah ne verdiyse. ama ciddiyim düzenli deneyip sizinle paylaşacağım. iğreneceğimi sanmıyorum sonuçta yumurta akı gibi bir şey, tavuğun popuşundan çıkan yumurtayı afiyetle yiyoruz hatta onu bile maske niyetine kullanıyoruz tiskinmeden, eee kocişimizin tavuk kadar değeri yokmu

---

said:
sırf bunun içinmi evlensem napsam

---

said:
ben eşimi çok seviyorum hiç bişeyide iğrenç değil... ara sıra yüzüme sürüyorum hemde eşimmin karşısında..yüzümdeki sonuç güzel ..helede ileriki yaşlarda kırışmayacaksa oooo yeter bana .allah eşimin yokluğunu vermesin..

[img]http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/small/000/103/740/Me%20Gusta.png?1318992465/img]
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

Suark said:

oha yalnız patide ne kadar çok gerçek hayatın farkında olmayan varmış ahaha.

beyler,
welcome to real world

ilk tip,
kadınlarda işerler

abi kadınlarda işer ama,ortalık yerde işerlerse sorun olur işte ,burada bu tartışılıyor,yoksa ağzına yüzüne sürsün,hatta bokun içinde yuvarlansın banane ama ahlak ve edep var yahu,çoluk çocuk büyütüyoruz,çocuk bana baba bak köpek kaka yapıyor sokakta dediğinde;hayvan kızım o normaldir yapar dediğimde hayvanlara özgü bir davranış olduğunu kavrıyor,ama diyeceksinizki bizde hayvandan geldik v.s,ben biyolojik benzerlikten ziyade,bize bahşedilen akıldan bahsediyorum yani

oo ahlakçılık , 21. yy modern gelenekçiliğin yeni ismi.İnsan duyguların dünyasında her zaman hayvandır dostum orası aklın vize alamadığı bir ülkedir.Bunu yaşamanın rasyonel sorgusu olamaz (ama olduruyorlar işte)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...