Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Ergin Ataman ve Şeref Yalçın şuan yeni yönetimin basketbol kolunda herkesten daha çok söze sahip durumda ki Erdoğan Demirören camiada sevilen bir isim yalnız,

Millet içinde Demirören olan bir tek bu sponsorluğu seviyor :) Erdoğan Demirören'de eğer benzer bir başarı sözü verecekseniz desteğimi 2 katına çıkarmaya hazırım demişti.

Zaten şu sıralar Milangaz ile görüşülüyor olması gerek yeni sponsorluk için, eğer çıkıp tam destek sözü veren Erdoğan Demirören ile anlaşılmazsa yazık olur, bir yetoluk girişimi olur.

Baba Erdoğan bu sezon takımı hep destekledi, sezon başında Deron ve Semih'e bütün bütçe harcandığında cebinden çıkarıp 3-4 milyon dolar daha hibe etmiş ve bu sayede Arroyo'yu, Bonsu'yu falan alabilmiştik.

Erdoğan Demirören şube için cidden önemli bir isim, kulüp bu kadar bok içindeyken bari burayı kaybetmeyelim, bu kapıyı kapatmayalım. Sırf kişisel hırslar yüzünden ...

Bu arada Ünal Aysal, Oktay Mahmudi ile halen görüşüyoruz. Sözleşmesine göre halen takımda menejer durumunda ama koçluğu devam etmiyor, açıklık getireceğiz vs. demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Bu sene bütçesi 8 milyonmuş işte. 10 milyon yeter dedi Ergin Ataman Euroloeague için. hayırlısı.

Yabancı transferi yapılmayacak zaten, hepsi korunacak. Ataman'ın geçen yıl çok isteyipte yeto JR Demirören'in almadığı yerliler vardı, onlar kovalanacakmış.

Yerli sorunu vardı bizim takımın, onlar takviye edilirse gelecek sezonda en az 1 kupayla bitiririz.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

BiTcH_oFBaT said:

Bu sene bütçesi 8 milyonmuş işte. 10 milyon yeter dedi Ergin Ataman Euroloeague için. hayırlısı.

Yabancı transferi yapılmayacak zaten, hepsi korunacak. Ataman'ın geçen yıl çok isteyipte yeto JR Demirören'in almadığı yerliler vardı, onlar kovalanacakmış.

Yerli sorunu vardı bizim takımın, onlar takviye edilirse gelecek sezonda en az 1 kupayla bitiririz.

doğrudur. ama kemp yerine biri alınmalı. bu sene sakatlandı daha da geri dönemedim ama daha verimli biri alınabilir. bilemedim. yerli zaten şart
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Mahmudiyi gs gönderirse eski boktan günlerine geri döner bence. Bize elenmesi adamın başarısız olduğu anlamına gelmiyor ki. Şu durumda bir fenerin göndermesi doğru gibi geliyor.

Galatasaray gücü olsa bile her branşta tavan maaş uygulamasına gitti. Allahın oğlu olsa o istediği parayı vermez yönetim.

Şöyle bir kıyas yapalım:
Gs bu sene keyif verdi, ligi lider bitirdi, EL'de son yılların en iyi performanslarından birini gösterdi fakat 3 kupa kazanmış bir Ergin Ataman gerçeği de var ortada.

Ergin'in maaşı 400.000 Euro, Mahmudi'nin 800.000. Mahmudi'nin yeni isteği 1.500.000 Euro. Avrupa basketbol piyasası için abartı bir miktar. Messina bile 1 alıyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Zoran Ergec'e Avrupa'nın sağlam takımlarından deli gibi teklifler yağıyormuş. Sanırım onu elde tutarsak en büyük başarımız bu olacak.

Bu sezon 3 kupanın en büyük mimari bana kalırsa en az Hawkins kadar odur. Ne zaman işler boka sarsa, hep ortaya çıkan adam oldu. Mükemmel bir oyuncu, bu sezon onu nasıl almıştık zaten garip :)
Sosyal ağlarda paylaş

Adı Galatasaray ile anılan Erman Kunter, Cholet ile bir yıl daha sözleşmesi olduğunu ve ayrılmayacağını söyledi.

Le Courrier de l’Ouest’e konuşan Kunter, “Evet Türkiye’den beni aradılar ama bunun ötesi yok. Her yıl aynısı oluyor biliyorsunuz. Bugün için ayrılmayacağımı söyleyebilirim. Bir yıl daha sözleşmem var” şeklinde konuştu.

Erman Kunter’e gelen teklifleri göz ardı edemeyeceklerini ifade eden Fransız kulübün başkanı Patrick Chiron ise, “Geçen pazartesi koçla görüştük. Sözleşmesinin kalan yılında bizimle olacak. Haftaya pazartesi kesinleşir” dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ayrıca Zoran Ergec'e Avrupa'nın sağlam takımlarından deli gibi teklifler yağıyormuş. Sanırım onu elde tutarsak en büyük başarımız bu olacak.

Bu sezon 3 kupanın en büyük mimari bana kalırsa en az Hawkins kadar odur. Ne zaman işler boka sarsa, hep ortaya çıkan adam oldu. Mükemmel bir oyuncu, bu sezon onu nasıl almıştık zaten garip :)

Bonsu-Arroyo-Hawkins-Ergec elde tutulsun. Ergin Ataman'ın istediği yerliler alınsın Beşiktaş EL'de bile estirir
Sosyal ağlarda paylaş

Ergin Ataman'ın Galatasaray'lı olduğu da biliniyor. Hatta kendisi daha 1 gün önce babadan GS'li olduğunu söylemişti.

Lakin dün yine başka bir röportajında BJK'de işlerin bitmediğini, burada devam etmek istediğini söylemişti. Lakin tek bir şart ile, o da takımın korunup üstüne koyduğu şartlar yerine getirilirse

9.5 milyon euro en az bütçe istiyor, Erdoğan Demirören'in sponsorluğunun devam etmesini istiyor çünkü kendisi 10 milyon euro vereceğim demiş ona,

ondan sonra kadrodaki oyuncuların korunmasını istiyor, tam destek istiyor birde kulüpten. Başka maaş arttırımı vs. hiçbirşey istemiyor.

Yeni yönetimimiz futboldaki yetoluklarını burada da yapmazsa bunlar gerçekleştirilemeyecek şeyler değil. Ataman'ın bırakması zor, ama imkansız değil yani
Sosyal ağlarda paylaş

Ergin Ataman'a Unics'ten çok ciddi bir teklif gelmiş, 1 hafta içinde beni görüşme için bekliyorlar ve BJK'deki durumlar netleşmezse gideceğim diyor.

Erdoğan Demirören ile anlaşmış sponsorluk şartları vs. için, sadece Beşiktaş yönetiminin onay vermesi gerekiyormuş. Onay verdikleri anda yeni sezon için çalışmalara başlayacağım demiş. Ama yönetimden ses yok.

Ayrıca şuan boşta Ergin Ataman, BJK daha ona da sözleşme önermemiş vs. vs.

Şu yönetim burada da patlarsa yazıklar olsun. Hawkins dışında bütün oyuncular şuan boşta ayrıca belirtmek isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ergin Ataman tüm oyuncularını GS'ye götürür. Zamanında Efes'e götürdüğü gibi. Yönetim sadece maliyete odaklanmış. Yazık.. Taraftar da gitmez maça artık. Sinan Erdem'de boşa salona oynarız. Tam zirveye çıktığı anda takımı ne hale getirdiler.

edit: milangaz aile toplantısı sonunda çekilmiş sanırsam. ağır sattılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...