Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ben babasıyla oğlunu ayrı yerlerde göremiyorum maalesef. yd hep bana erdoğan demirören'in paravanı gibi gelmiştir, özellikle şu futbolda şike sürecinde yd saçmalarken bütün bunları kendi kendine düşünmemiştir mutlaka babasından akıl almıştır diye düşünüyorum. aksi takdirde babası çıkıp napıon olm sen derdi mutlaka. geri planda olduğu için herkes görmezden geliyor adamı fakat babasıyla oğlu arasında çok büyük bir kopukluk olduğunu hiç sanmıyorum, yanılıyor da olabilirim tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

kopukluk var gibi gözüküyor çünkü YD babasının işlerinde sadece figüran olarak yer alıyor. YD, Beşiktaş sayesinde kendi işlerini kurdu ve oraları kastırıyor şuan, Milangaz ise sadece onun aile şirketi olarak kaldı.

Erdoğan Demirören'den akıl alıyor olsaydı şuan Beşiktaş yaşadığı hiçbirşeyi yaşamıyor olurdu bu arada :)
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

DarKRideR said:

Ha birde Sinan Erdem'deki ilk maça paticenek mi gitsek asdfd

olm maçlar 7'de filan. Bizim iç saha maçları 8'de Abdi İpekçi'de... gitmek benim için ölüm herhalde oraya of. Pazar'da şehir dışında olacam :(

ya zaten yanlış yazmışım gece gece adsfds abdi ipekçi'dekine gidelim diyecektim.
Sosyal ağlarda paylaş

pazar gunu mac 17de bu arada oranin yıkılması gerek, bugun bu macı alırsak süpürürüz büyük ihtimalle zaten, hiç bir mac öncesi buyuk konusmadım, hep son dakikaya kadar mac gidebilr diye baktım, ama takım öyle bir özgüvenle oynuyorki, akatlarda gitti denen ardından alınan fener maci,gs'ye karsı 17 sayıdan gelip son 3lük girse seri orda kopcaktı, yine 4. macta 11 sayı geriden gelip 10 sayi fark fln..

kazancaz yeaaa. (yagmur baslamasaydi iyidi)
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.biletix.com/biletsec/NB213/ISTANBUL/tr

biletler satışa çıktı pazar günü için, şimdiden önemli ölçüde bitmiş biletler :(

yarına adam gibi bir yerlerden kalırsa çekeceğim bende, yoksa gitmem.

Abdi İpekçi'nin tepelerinden maçı izlemek zülüm oluyordu, gerçi duruma bağlı ya asdf
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

tinu said:

213 numaradan 3 adet bilet aldık

daha alt tribünlerden 3-4 kişilik yer yok muydu abi ?

yok bitmiş , ama zaten kimse yerinde oturmuyor ki :) yani çok önemi yok, zaten kimse koltugunda oturmuyor o yuzden yer olayına bakmayın , kimse koltuğunda oturup maç izlemeyecek,

4 ncü maçta saha içinden alıcam bileti 50 tl vereyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...