Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

garip şekilde kolay oldu galibiyet. maçın sonlarında baya baya kafa rahat oynadılar. kesin aldık havalarında oldukları için fark kapandı.

Kartal da iyiydi baya. heycanlı ve kontrolsüz ama topu da alamıyorlar adamdan haha

İsmet Badem: Ergin'in kafası rahat, oyuncu filan değiştirmiyor. Zouros geberiyor rotasyondan, herkesi mutlu etmeye çalışıyor.

süper yorumdu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ergin Ataman'ın açıklaması var zaten, NBA'deki gibi 5-6 iyi oyuncunun yanına figüranlar koyarak oynamayı tercih ettik, bu yüzden az rotasyona rağmen çok kaliteli oyuncularla rahat maçlar çıkarıyoruz vs. dedi.

OKC'nin mantığı işte tam, 6 oyuncu var. Diğer girenler işte o 6 oyuncu dinlensin falan diye giriyorlar, az çok görevlerini yapıp çıkıyorlar. Asıl işi ilk beş falan yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

son 2 seride gördük efes ve gs'de.zırt pırt oyuncu değiştirme ile oynanan 12 kişilik rotasyonda düzen oturmuyor ortaya bir cacık çıkmıyor.bizde ki gibi 7-8 kişilik sağlam bir rotasyonun daha iyi olduğu görülüyor.

yarın ki maçı efesin kazanmasını seriyi ise 4-2 kazanmamızı bekliyorum.eğer yarın kazanırsak 4-0 bitebilir ama.
Sosyal ağlarda paylaş

fark şu ki, basket yönetimine karısmadi babası,parayı ben vercem sunu alın takıma demedi, parayı verdim takımı su yönetsin demedi, gayet normal sekilde sponsor oldu takıma demirören grubu degil filiz makarna da sponsor olabilrdi yani,öyle ortada büyütülcek bişey yok. takımın sponsor bulamadgı dönemde beşiktaşlılgnı gösterip destegni verdi, oglu gibi yapmadi yani..

elma ile armutu bazen ayırmak gerek
Sosyal ağlarda paylaş

neyi anlamıyormusm abi,köru körune birini desteklemek ile köru körune birinden nefret etmek ayni sey bence, 2si de sacmalık..

sevdigimz biri nasl dogru yaptgında vay be adamım dogru yapti diyorsak,o yanlıs yaptgında ayni seklde bak hergele yanlıs yaptı diyebilmeyiz

tam tersi hic sevmedgmz birine saydırıp dururken,dogru bişey yaptgında da aa bak bu kez dogru yaptı afferm ona diyebilmeliyz..

nasl quaresma fernandes transferlerinde alkışladıysak,pisliklerinde de suratına tukururuz..

olaylari görmek istedgn pencereden degilde,gercekten olduklari gibi görmeye calısmalısn

ki bizim tupcu ile alakası yok bu sporsorluk olaynin, babasının yaptgı bişey sonucta..
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

gayet alakalı, demirören'in kurduğu takım 3 kupaya gidiyor ben de beşiktaşlıların yakın zamanda açtığı bir pankarta bu vesileyle dokundurma yaptım o kadar. bu kadar alınıp alakasız bir konuya çekme çabasının bir manası yok.

bu takımı yıldırım demirören kurmadı yalnız, erdoğan demirören kurdu.

Kupa alındığında gidip Erdoğan Demirören'e götürüldü, kendisi de gelebildiği düzeyde bütün maçlarına geliyordu ve destekliyordu. Zaten gelecek sezon, üstüne para koyarak desteklemeye devam etmek istiyor.

Hain evlat ve babası arasında dağlar kadar fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

DoruK said:

gayet alakalı, demirören'in kurduğu takım 3 kupaya gidiyor ben de beşiktaşlıların yakın zamanda açtığı bir pankarta bu vesileyle dokundurma yaptım o kadar. bu kadar alınıp alakasız bir konuya çekme çabasının bir manası yok.

bu takımı yıldırım demirören kurmadı yalnız, erdoğan demirören kurdu.

Kupa alındığında gidip Erdoğan Demirören'e götürüldü, kendisi de gelebildiği düzeyde bütün maçlarına geliyordu ve destekliyordu. Zaten gelecek sezon, üstüne para koyarak desteklemeye devam etmek istiyor.

Hain evlat ve babası arasında dağlar kadar fark var.

Bunu demeye gelmiştim. Her şeyi baba Demirören yapıyor basketbol adına. Yıldırım malının hiç bir alakası yok konularla. Paraları Milangaz ödüyor vs vs. Erdoğan Demirören sahiplendi, kanatlarının altına aldı direk.

Şöyle düşünmen lazım Doruk, Yıldırım Demirören'in kurduğu takım UEFA'dan men aldı, Erdoğan Demirören'in kurduğu takım 3. kupaya gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...