Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beeyler acil kız vol 3 season 1

Feuer

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

gel oyun oynayalım nedir lan askdfjaksd

Abi aynı tip bir kız vardı beni evine çağırıp gel street fighter oynayalım diyordu LKSDJFLKDSJF yalnız o kızla ilişkiye girmeyi bırak düşününce bile uyutmaz lan o denli iticiydi.Heralde beni son şansı olarak görüyordu ahuashdasd
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdi kızla konsutum 5dk önce öğlen 2 gibi üniden çıkıp eve gelicem dedi

Night Shift Nurses HD collection aldım oynarız dedi.

iyi tmm dedim ama söz vermiyim dedim arabayı servise götürücem konusuruz.

en en en kötü akşam 7-8 gibi biyerlere çıkıcaz du bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

Feuer said:

yo çok güzel

ama 2-3 yıldır hiç görüşmedik, utandım diyebilirim açıkcası hmps

nese ya ben onu dışarı kahve içmeye çagırayım evde oyun ne ak

Peh.Geçiceksin bunları.Eğer varsa böyle bir durum sen bu kızın senle yatmayacağını çok iyi biliyorsun ya da muhtemel yapılacak bir sexten sonra başına iş açıcacığa konusunda ciddi çekincelerin var.

Yoksa kızlar kapında sıra değil ve hiç kasmadan peşinde koşmadan sevişebileceğin biri varken dışarı davet etmezsin.

Son ihtimal forum ahalisinin seninle ilgilenmesini gaz vermesini istiyorsun sonunda da bu hikayeyi düşünüp fapfap yapacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

Feuer said:

yo çok güzel

ama 2-3 yıldır hiç görüşmedik, utandım diyebilirim açıkcası hmps

nese ya ben onu dışarı kahve içmeye çagırayım evde oyun ne ak

Peh.Geçiceksin bunları.Eğer varsa böyle bir durum sen bu kızın senle yatmayacağını çok iyi biliyorsun ya da muhtemel yapılacak bir sexten sonra başına iş açıcacığa konusunda ciddi çekincelerin var.

Yoksa kızlar kapında sıra değil ve hiç kasmadan peşinde koşmadan sevişebileceğin biri varken dışarı davet etmezsin.

Son ihtimal forum ahalisinin seninle ilgilenmesini gaz vermesini istiyorsun sonunda da bu hikayeyi düşünüp fapfap yapacaksın.

lan şerrefsizim benim yaptıgım bişiy yok.

çok cool efsane yakışıklı flnda degilim zaten öle birşeyde demedim.

geldim memlekete facebooktan mesaj aa sen mi geldin, kesin bulusalım bize gel oyun oynayalım yada akşam geleyim biyerlere gidelim dedi bende yol yorgunuyum 1-2 gün dinleneyim dedim oda tmm peki dedi

akşam bulusmayı düşünüyorum.

olay bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...