Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Belediyelerin arnavut kaldırımı saplantısı?

throine

Öne çıkan mesajlar

Devlet belediyelere arnavut kaldırımı için özel teşvik mi veriyor nedir??

Bir taş alana üç tane bedava mıdır bundan dolayı mı tüm şehirdeki belediyeler ant içmiş gibi her yeri bunlarla döşüyorlar????

6 ay öncesine kadar asfalt olan yerler bugün gittiğimde küp küp taşlar döşenmiş halde buldum.

Bir de bugün migros'a girdim reyonlarda dolaşırken güvenlik yanıma geldi abi bunlarla girmek yasak, noldu niye dedim nerde yazıyor yasak diye?
yazmıyo ama müdür yasakladı dedi ee napıcaz o zaman alışverişim bitmeden çıkmam dedim iyi abi ben senin yerine yapayım sen beni kasada bekle dedi.

olur dedim.

memleketteki herkes inline skating düşmanı olmuş. :(
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlamadım sen şimdi patenlerle migrosta alışveriş mi yapıyosun?

arnavut kaldırımı olayını yokuşlu yerlere döşüyolar kar buz yağmurda arabalar insanlar kaymasın diye
normal parke olmasın o küp küp dediklerin? arnavut kaldırımı başka bişey çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Blok taslari ya da tek parca kaldirimi/yolu sokmek, bakimini yapmak kolay degil. Ama bunlar kolay. Gel ufak kamyonetle, hasar gormus kismi sok, tabani duzeltip taslari diz, aralari doldursun diye kum at. Bitti gitti.

2-3 tane amele 2 gunde koca bir yolu bitiriyorlar ustelik. Biter bitmez de kullanima aciliyor. Asfalt gibi kuruma sertlesme olayi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

O yollarda arabanın hareketli tüm parçaları zorlanıyor, da bizim milletimize haktır düzgün yol bulunca önüne cocukmu fırlar dalgın birimi cıkar şehir içindemi sürüyor bunların hiçbirine bakmaz basar.

Bunları geçtimde tüm yolu kazıyorsun, tamam yapman gerek te ne halt etmeye "Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü...." yazısını koyarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...