Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski Sevgili Sorunsalı

ehunekel

Öne çıkan mesajlar

valla her ne kadar karşıdakine aşık olmasan bile bi kere sevişmişliğin varsa arkadaşlık zor oluyor.

sonuçta bundan bi zaman önce birbirinnizin ustune atlamışsınız.

sonra gidipte arkdaş olmak samimi gelmiyor ve saçma geliyor.bi yerde gördüğünde naber demek arkadaş kaldık demek değil tabi
Sosyal ağlarda paylaş

ehunekel said:

Her iki tarafında hayatında biri varsa ve birbirlerine olan hisler bittiyse, tanımıyor gibi davranmak niye ki?

o his bitmez.
çünkü seks yapacak kız arzı düşük, erkek talebi fazla. dolayısıyla sevişcek kız lazım ve bulması zor. bu durumda da önceki ilişkiden kalma kız illa ki daha yüksek ihtimal demektir.
mevcut müşteri maliyeti yeni müşteri maliyetinden her zaman daha düşüktür.
Sosyal ağlarda paylaş

ehunekel said:

suBzer0 said:

Eski sevgilinden arkadaş olmaz abi eğer ondan arkadaş olsaydı ilk başta sevgili değil , arkadaş olurdum zaten...

niye sevgiliyken sonuçta arkadaş da oluyorsunuz. ve sonrasında tamamen o insanı hayatından çıkarmak saçma değil mi?

Ben o kıza sevgili olarak yaklaşmışım , o şeklde değerlendirmişim , o şekilde beğenmişim sonuçta.. yani arkadaş niye kalıyım ki? ben bu konuda değişik kafada bir adamım abi bana göre bir erkeğin yakın kız arkadaşıda olamaz.. bunun neden olduğunu burda değil öğrenmek isteyen arkadaşlara rakı sofrasında anlatırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kızı seviyorsan umut vermeyeceksin, insani,düzgün,kırmadan, tabi ki bundan sonra sıkılırsan falan ararsın diyerek ayrılacaksın ama sen de o da yavaş yavaş alakayı kesicek. En üzücü ama en olması gereken ayrılma şekli bu gibi geliyor bana. Ben şu aralar öyle yapmaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...